| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-PS10 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 14300~19400/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Prisamtische batterij sorteermachine Lithium-ion batterij OCV IR Tester 10 kanalen
Productbeschrijving
ACEY-PS10 Prismatischbatterij 10kanalen automatische sorteermachineis geschikt voor het sorteren en monteren van universelegeprismateerdDe machine gebruikt de riemlijn om de voeding aan te sturen, en de verandering van het type is eenvoudig.geprismateerdde batterij, verwijder uitsluitend de defecte batterij en verzamel de batterij met de sortering enovereenkomenHet is gemakkelijk voor de bediener te beheren.
Productkenmerken
1)Met de integratie van industriële besturing kunnen alle parameters van de cel worden getraceerd, gemakkelijk gegevensbeheer, eenvoudige bediening.groepsinformatie en andere beheersfuncties.
2) Geschikt voor verschillende soorten prismatische cellen, gemakkelijk te vervangen.
3) Ingebouwde hoge precisie Japanse HiokiBT3562 interne weerstand tester, hoge test nauwkeurigheid, hoge snelheid.
4) Ingebouwde barcode scanner.
Hoofdtechnische parameter
| Efficiëntie van de apparatuur | 10 tot en met 12 ppm |
| Vervaardiging gebruik | ≥ 95% |
| Aantal sorteerkanalen | 10(9 OK-kanalen, 1 NG-kanaal) |
| Toepasselijk cel afmetingen | Lengte: 100-300 mm |
| breedte 20-85 mm | |
| Hoogte: 80-300 mm | |
| Controlesysteem | PC Industrial Computer (geïntegreerd systeem) |
| Inputvermogenverbruik | 1 kW |
| Vermogen van de apparatuur | 2 kW |
| Inlaatspanning | AC220V/50HZ |
| Compressluchtbron | ≥ 0,6Mpa |
| Displayer | 21.5 inch display |
| Uiterlijk van de apparatuur Referentiedimensies | L*W*H=1920*1600*1600mm |
| Gewicht | 350 kg |
Productdisplay
![]()
![]()