| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-CBS-1 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2150 /Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
ACEY-CBS-1 jest przeznaczony głównie do zgrzewania cylindrycznych baterii i kondensatorów podczas przygotowywania próbek w laboratoriach badawczo-rozwojowych materiałów, a także obsługuje produkcję próbną na małą skalę w warunkach fabrycznych.
| Siła robocza dźwigni ręcznej | mniej niż 6 kg |
| Manometr normalnego ciśnienia pakowania ogniw cylindrycznych | Maszyna jest ustawiona na około 80-100 kg/cm² przed opuszczeniem fabryki. W szczególnych okolicznościach wymagających większego ciśnienia (ciśnienie 200 kg/cm² to około 8 ton ciśnienia), regulacja może być dokonana tylko po konsultacji z producentem. |
| Materiał formy importowany z | Japonii |
| Materiał konstrukcyjny | Stal chromowana o wysokiej wytrzymałości, powierzchnia nigdy nie rdzewieje po ekologicznym galwanizowaniu i malowaniu proszkowym |
| Wymiary | 240 mm * 195 mm * 265 mm |
| Waga | 50 kg |