| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-CBS-1 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 2150 /Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-CBS-1 is in de eerste plaats ontworpen voor het onderzoek van het afdichten van cilindrische batterijen en condensatoren tijdens de monstervoorbereiding in laboratoriummateriaalonderzoek en -ontwikkeling,en het ondersteunt ook kleinschalige proefproductie in fabrieksinstellingen.
| De werkkracht van de handschommel | minder dan 6 kg |
| De drukmeter van de normale cilindrische batterijverpakkingsdruk | Voor bijzondere omstandigheden die meer druk vereisen (druk 200 kg/cm2 is ongeveer 8 ton druk),de aanpassing kan alleen worden uitgevoerd na overleg met de fabrikant;. |
| Schimmelmateriaal ingevoerd uit | Japan |
| Structurele materialen | Hoge sterkte chroomstaal, het oppervlak zal nooit roesten na milieubescherming bekleding en sproeien |
| Afmetingen | 240 mm * 195 mm * 265 mm |
| Gewicht | 50 kg |