| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-AS5SP |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 3180~7890/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Model | ACEY-AS5SP |
| Kompatybilne komórki | 14650, 18650, 21700, 26650, 32700 (nieobowiązkowe) |
| Sortyzowanie kanałów | 4 oceny OK + 1 NG (odmówiono) |
| Przejście | ~3200 sztuk/godzinę |
| System sterowania | Przemysłowy komputer PC + sterownik ruchu + serwo silniki |
| Wymiary | 1010 mm (L) * 700 mm (W) * 1350 mm (H) |
| Waga | 198 kg |
| Zasilanie | 220V, 50Hz/60Hz |
| Ciśnienie powietrza | 00,5-0,6 Mpa |