| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-LWM1500Z |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 10300~15100/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Maszyna do spawania laserowego z 1500W pryzmatyczną baterią z generatorem laserowym z włókna do akumulatorów litowo-jonowych
Opis produktu
ACEY-LWM1500Z Gantry ciągła maszyna spawalnicza laserowa z galwanometrem przyjmuje międzynarodowe zaawansowane źródło lasera włóknistego, w połączeniu z naszym niezależnym projektowaniem badań i rozwoju,z dobrą sztywnością, stabilność; do precyzyjnego sterowania napędem szynowym, skonfigurowany z silnikami serwo o wysokiej wydajności, wysoką precyzją, wysoką prędkością; głównie do procesów montażu PRISMATYCZNEGO, PUCH LITIUM BATTERY PACK
Cechy produktu
1.Z wysoką mocą lasera ciągłego włókna, wystarczającą moc, szybką prędkością, wysoką precyzją, stabilną jakością spawania.
2Maksymalne wsparcie dla 6-osiowego sterowania ruchem, może być połączone z automatyczną linią lub samodzielnie.
3Konfiguracja galwanometru o dużej mocy, z platformą ruchu portalu XY, może być wygodna do spawania różnych złożonych trajektorii graficznych.
4Specjalistyczne oprogramowanie, ekspert w procesie spawania, doskonała funkcja zapisywania i wywoływania danych, z potężną funkcją rysunku i edycji graficznej.
5.Z systemem monitorowania CCD, wygodny do debugowania, może monitorować jakość spawania w czasie rzeczywistym. (opcjonalnie)
6.Z systemem pozycjonowania podczerwonego, można szybko zlokalizować pozycję spawania i odległość ogniskową produktu, proste i wygodne do rozpoczęcia. (opcjonalnie)
7Mocny system krążenia wody chłodzącej, może sprawić, że spawarka laserowa zawsze utrzymuje stały stan temperatury, poprawia jakość spawania i wydłuża żywotność maszyny.
Główny parametr techniczny
| Moc wyjściowa lasera | 1500 W |
| Moc galwanometru | 1500 W |
| CCD | 1.3 megapixel, anty-flash |
| Ostrza do odpierania powietrza | Jednorazowa warstwa |
| Maszyna chłodząca | 1.5P |
| Oś X Podróż | 800 mm |
| Oś Y Podróż | 600 mm |
| Oś Z Podróż | 400 mm |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,02 mm |
| Długość kabla włókienniczego | 10m |
| Długość fali lasera | 1070 nm |
| Metoda wyjścia | QBH |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Silnik | Silnik serwowy o mocy 400 W |
| Napięcie robocze | AC220V 50/60Hz |
| Wielkość odniesienia | L*W*H=1450*1050*2050 mm |
| Waga | 350 kg |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()
![]()