| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-LWM1500Z |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 10300~15100/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με πρισματική μπαταρία 1500W με γεννήτη λέιζερ ινών για μπαταρία ιόντων λιθίου
Περιγραφή του προϊόντος
ACEY-LWM1500Z Gantry συνεχής μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με γαλβανόμετρο υιοθετεί διεθνή προηγμένη πηγή λέιζερ ινών, σε συνδυασμό με την δική μας ανεξάρτητη έρευνα και ανάπτυξη σχεδιασμού,με καλή ακαμψία, σταθερότητα, λειτουργία κίνησης σιδηροτροχιάς με ακριβή καθοδήγηση, με σέρβο κινητήρες υψηλής απόκρισης, υψηλή ακρίβεια, υψηλή ταχύτητα, κυρίως για τη διαδικασία συναρμολόγησης της πρισματικής μπαταρίας λιθίου PACK
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
1Με συνεχές λέιζερ υψηλής ισχύος, επαρκής ισχύς, γρήγορη ταχύτητα, υψηλή ακρίβεια, σταθερή ποιότητα συγκόλλησης.
2Μέγιστη υποστήριξη για έλεγχο κίνησης 6 αξόνων, μπορεί να συνδεθεί με την αυτόματη γραμμή ή με αυτόνομη λειτουργία.
3Η διαμόρφωση του γαλβανόμετρου υψηλής ισχύος, με πλατφόρμα κίνησης XY, μπορεί να είναι βολική για την συγκόλληση μιας ποικιλίας πολύπλοκων γραφικών τροχιών.
4Ειδικό λογισμικό, ειδικός στη διαδικασία συγκόλλησης, τέλεια λειτουργία αποθήκευσης δεδομένων και κλήσης, με ισχυρή γραφική λειτουργία σχεδιασμού και επεξεργασίας.
5.Με σύστημα παρακολούθησης CCD, βολικό για το debugging, μπορεί να παρακολουθεί την ποιότητα συγκόλλησης σε πραγματικό χρόνο. (προαιρετικό)
6.Με σύστημα θέσης υπέρυθρου, μπορεί να εντοπίσει γρήγορα τη θέση συγκόλλησης και την εστιακή απόσταση του προϊόντος, απλό και βολικό για να ξεκινήσετε. (προαιρετικό)
7.Πολύ ισχυρό σύστημα κυκλοφορίας ψύξης νερού, μπορεί να κάνει τη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ να διατηρεί πάντα σταθερή κατάσταση θερμοκρασίας, να βελτιώνει την ποιότητα συγκόλλησης και να παρατείνει τη διάρκεια ζωής της μηχανής.
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Δύναμη εξόδου λέιζερ | 1500W |
| Δύναμη γαλβανόμετρου | 1500W |
| ΚΚΔ | 1.3 Megapixel, αντιφλας |
| Σκόρπιση αέρα | Μονόστρωμα |
| Μηχανή ψύξης | 1.5Π |
| Ταξίδι στον άξονα Χ | 800 χιλιοστά. |
| Αξός Y Ταξίδι | 600 χιλιοστά |
| Αξός Z Ταξίδι | 400 χιλιοστά |
| Επαναλαμβάνετε την ακρίβεια θέσης | ±0,02 mm |
| Διάρκεια καλωδίου ινών | 10 μέτρα |
| Διάστημα κύματος λέιζερ | 1070nm |
| Μέθοδος εξόδου | Επικεφαλής |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Μηχανή | Μηχανή κινητήρα 400W |
| Εργασιακή τάση | AC220V 50/60Hz |
| Μέγεθος αναφοράς | Ε*Γ*Χ=1450*1050*2050mm |
| Βάρος | 350 κιλά |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()
![]()