| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-ERP100L |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1700~1820/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-ERP100L Elektrikli Karayaçlı Baskı, laboratuvar araştırma ve geliştirme uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.hassas kontrol ve kullanıcı dostu çalışma sağlamak.
Bu ekipman, öncelikle lityum-küfür pil sektöründe metal lityum elektrotların takvimlenmesi ve ayrıca yüksek korozyonlu malzeme uygulamaları için kullanılır.Yüksek yuvarlama doğruluğu ve istikrarlı performansla, laboratuvar araştırma ve geliştirme ve küçük ölçekli örnek üretimi için ideal bir çözümdür.
| Rol boyutu | Çapı Φ96 mm × 200 mm |
| Rulo Silindrikliği | ≤±2μm |
| Rol sertliği | HRC62 |
| Rulo bitirme | 0'dan yukarı.4 |
| Yontma kalınlığı | 0 ̊2 mm (düzenebilir boşluk) |
| Rulo Yerleştirme | Dikey Yerleştirme |
| Tablet Kalınlığı | Düzenlenebilir hız |
| Güç Kaynağı | AC220V/50Hz, 120W |
| Besleme Hızı | 0°40mm/s |
| Boyutları | L385mm × W240mm × H355mm |
| Ekipmanın ağırlığı | 65 kg |