| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-ERP100L |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 1700~1820/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
ACEY-ERP100L برقی ضد رول پرس به طور خاص برای آزمایشگاه طراحی شده است تحقیقات و توسعه برنامه های کاربردی. آن دارای ضخامت رول تنظیم و سیستم محرک موتور،اطمینان از کنترل دقیق و عملکرد کاربر پسند.
این تجهیزات عمدتاً برای تقویم الکترودهای لیتیوم فلزی در بخش باتری لیتیوم گوگرد و همچنین کاربردهای مواد دارای خوردگی بالا استفاده می شود.با دقت بالا و عملکرد پایدار، به عنوان یک راه حل ایده آل برای تحقیقات و توسعه آزمایشگاهی و تولید نمونه در مقیاس کوچک عمل می کند.
| اندازه رولر | قطر Φ96mm × 200mm |
| سلندری بودن رول | ≤±2μm |
| سختی رول | HRC62 |
| رولر فینیش | بالاتر از صفر4 |
| ضخامت رولینگ | 0 ≈ 2 mm (فاصل قابل تنظیم) |
| قرار دادن رول | قرار دادن عمودی |
| ضخامت تبلت | سرعت تنظیم شده |
| منبع برق | AC220V/50Hz، 120W |
| سرعت تغذیه | ۰ ۰۴۰ میلی متر در ثانیه |
| ابعاد | L385mm × W240mm × H355mm |
| وزن تجهیزات | ۶۵ کیلوگرم |