| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-ERP100L |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1700~1820/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το ACEY-ERP100L Electric Counter Roller Press είναι ειδικά σχεδιασμένο για εργαστηριακές εφαρμογές έρευνας και ανάπτυξης.διασφάλιση ακριβούς ελέγχου και φιλικής προς το χρήστη λειτουργίας.
Ο εξοπλισμός αυτός χρησιμοποιείται κυρίως για την καλεντοποίηση μεταλλικών ηλεκτροδίων λιθίου στον τομέα των μπαταριών λιθίου-ζύφρου, καθώς και για εφαρμογές υλικών υψηλής διάβρωσης.Με υψηλή ακρίβεια κύλισης και σταθερή απόδοση, χρησιμεύει ως ιδανική λύση για εργαστηριακή Ε&Α και παραγωγή δειγμάτων σε μικρή κλίμακα.
| Μέγεθος κυλίνδρου | Διάμετρος Φ96 mm × 200 mm |
| Κύλινδρος κυλίνδρου | ≤ ± 2μm |
| Σκληρότητα κυλίνδρων | HRC62 |
| Τελεία κυλίνδρων | Πάνω από 0.4 |
| Δυνατότητα στροφής | 0·2 mm (διαμορφώσιμο κενό) |
| Τοποθέτηση κυλίνδρων | Ψηλή τοποθέτηση |
| Μονόμετρο | Ρυθμισμένη ταχύτητα |
| Πηγή ενέργειας | AC220V/50Hz, 120W |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0·40mm/s |
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος του εξοπλισμού | 65 κιλά |