| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-SP1200 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 5800~8000/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
1200mm 500Kg Basınçlı Prismatik Pil Paketi Kompüterli Yükleme ve Sıkıştırma Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-SP1200 pil yığma ve sıkıştırma makinesi, prizmatik lityum pil hücrelerinin yığılması, sıkıştırılması ve bağlanması için tasarlanmıştır.Makine farklı pil modelleri için esnek parametreler ayarlarını destekler, yüksek konumlandırma doğruluğu sağlar ve birden fazla koruma mekanizması ile güvenli çalışmayı sağlar.Sürekli basınç kontrolü ve güvenilir şekillendirme kalitesi gerektiren prizmatik pil modülü montaj süreçleri için uygundur.
Operasyon Süreci
Ürün Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Ürün | Spesifikasyon |
| Çevre sıcaklığı | 5°C 35°C |
| Nitelikli nem | %20 %90 |
| Havalandırma basıncı | 0.5 0.6 MPa |
| Güç kaynağı | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Yerin yük kapasitesi | ≤ 200 kg/m2 |
| Basınç kontrol hatası | 0.5 1 kg |
| Yerleştirme türü | Doğrudan topraklama |
| Kurulum alanı | Güçlü elektromanyetik müdahalelerden arınmış çevre |
| Kurulum durumu | Düz yüzey, titreşim veya darbe yok |
| Gürültü seviyesi | ≤ 80 dB |
| Toplam boyutlar (L × W × H) | 2370 × 650 × 1256 mm (gerçek makineye bağlı olarak) |
| Makine ağırlığı | Yaklaşık 393 kg. |
| Makine rengi | Bilgisayar beyaz (özelleştirilebilir) |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()