| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-SP1200 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 5800~8000/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
1200mm 500Kg فشار Prismatic باتری بسته انباشت و فشرده سازی ماشین با کامپیوتر
توضیحات محصول
ACEY-SP1200 دستگاه انباشت و فشرده سازی باتری برای انباشت، فشرده سازی و بند زدن سلول های باتری لیتیوم پرزماتیک طراحی شده است.دستگاه پشتیبانی تنظیمات پارامتر انعطاف پذیر برای مدل های مختلف باتری، دقت موقعیت مکانی بالا را فراهم می کند و از طریق مکانیسم های حفاظت متعدد عملکرد ایمن را تضمین می کند.مناسب برای فرآیندهای مونتاژ ماژول باتری پرزماتیک است که نیاز به کنترل فشار ثابت و کیفیت قابل اعتماد شکل گیری دارد.
فرآیند عملیات
ویژگی های محصول
پارامتر فنی اصلی
| ماده | مشخصات |
| دمای محیط | 5°C ️ 35°C |
| رطوبت نسبی | 20٪ ٪ 90٪ |
| فشار هوا | 0.5 ️ 0.6 MPa |
| منبع برق | 220 ولت، 50 هرتز / 60 هرتز |
| ظرفیت حمل کف | ≤ 200 kg/m2 |
| خطای کنترل فشار | 0.5 ️ 1 کیلوگرم |
| نوع زمین گیری | زمین گیری مستقیم |
| محل نصب | محیط پاک، بدون تداخل الکترومغناطیسی قوی |
| وضعیت نصب | سطح مسطح، بدون لرزش یا ضربه |
| سطح سر و صدا | ≤ 80 دبیل |
| ابعاد کلی (L × W × H) | 2370 × 650 × 1256 mm (با توجه به ماشین واقعی) |
| وزن ماشین | حدود 393 کیلوگرم |
| رنگ ماشین | رنگ سفید کامپیوتر (قابل سفارشی کردن) |
نمایش محصول
![]()
![]()