| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-SP1200 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 5800~8000/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
1200mm 500Kg Πίεση Πρισματική μπαταρία συσκευή στοιβάζοντας και μηχανή συμπίεσης με υπολογιστή
Περιγραφή του προϊόντος
Το μηχάνημα στοιβάσματος και συμπίεσης μπαταριών ACEY-SP1200 έχει σχεδιαστεί για το στοίβασμα, τη συμπίεση και το δέσιμο πρισματικών κυψελών μπαταριών λιθίου.Το μηχάνημα υποστηρίζει ευέλικτες ρυθμίσεις παραμέτρων για διαφορετικά μοντέλα μπαταριών, παρέχει υψηλή ακρίβεια θέσης και εξασφαλίζει ασφαλή λειτουργία μέσω πολλαπλών μηχανισμών προστασίας.Είναι κατάλληλο για διαδικασίες συναρμολόγησης πρισματικών συσσωρευτών μπαταριών που απαιτούν συνεπή έλεγχο πίεσης και αξιόπιστη ποιότητα σχηματισμού.
Διαδικασία λειτουργίας
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 5°C ̇ 35°C |
| Σχετική υγρασία | 20% ∼ 90% |
| Πίεση παροχής αέρα | 00,6 MPa |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Δυνατότητα φόρτωσης δαπέδου | ≤ 200 kg/m2 |
| Λάθος ελέγχου πίεσης | 0.5 1 kg |
| Τύπος γείωσης | Άμεση γείωση |
| Τοποθεσία εγκατάστασης | Καθαρό περιβάλλον, χωρίς ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Κατάσταση εγκατάστασης | επίπεδη επιφάνεια, χωρίς δονήσεις ή συγκρούσεις |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 80 dB |
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | 2370 × 650 × 1256 mm (υπόλογα με την πραγματική μηχανή) |
| Βάρος της μηχανής | Περίπου 393 κιλά |
| Χρώμα μηχανής | Λευκό υπολογιστή (προσαρμόζεται) |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()