| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-S200A |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2160~7645/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5000A DC Pnömatik Tek taraflı Otomatik Nokta Kaynak Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-S200A, 14500, 18650, 21700, 26650 ve 32700 silindir hücreleri kullanan çok paralel ve çok seri konfigürasyonları destekleyen fabrika pil paketi nokta kaynak ve montajı için tasarlanmıştır.Elektrikli alet pilleri gibi uygulamalar için uygundurBu makine, manuel noktalı kaynakla karşılaştırıldığında kaynak verimliliğini ve tutarlılığını önemli ölçüde artırır.Kullanıcı dostu tasarımı işleyişi ve parametrelerin ayarlanmasını basitleştirir, bütünleşik bileşen düzeninin daha temiz ve kompakt bir görünüm elde etmesi.
Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Ürün | Spesifikasyon |
| Uygulanabilir Pil Tipleri | Silindrik lityum iyon hücreleri: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 vb. |
| Uyumlu Modül Boyutu | X: 500 mm, Y: 400 mm, Z: 140 mm |
| Kontrol Sistemi | Hareket denetleyici |
| Çalışma ve İzleme | Saldırma noktası izleme ile kolay işleme; sıçrama, sahte kaynaklar ve kaçırılan kaynaklar için algılama, kayıt ve alarm |
| Saldırma Akım Seçenekleri | 5000A / 8000A / 10000A |
| Kaynak güç kaynağı türü | DC kaynak makinesi veya transistör kaynak makinesi (iletilmez) |
| Kaydırma Modları | Tek nokta, çift nokta ve üç nokta kaynak; çift ve üç nokta modları için ayarlanabilir aralık |
| Soğutma yöntemi | Zorla hava soğutması |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()