| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-S200A |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2160~7645/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
5000A prądu stałego Pneumatyczna jednoboczna automatyczna maszyna do spawania punktów dla zestawu baterii
Opis produktu
ACEY-S200A został zaprojektowany do fabrycznego spawania i montażu pakietów baterii, obsługując konfiguracje wielowspólne i wieloseryjne z wykorzystaniem ogniw cylindrycznych 14500, 18650, 21700, 26650 i 32700.Jest odpowiedni do zastosowań takich jak baterie do narzędzi elektrycznychW porównaniu z ręcznym spawaniem punktowym maszyna znacząco poprawia wydajność i spójność spawania.Jego przyjazna konstrukcja ułatwia obsługę i regulację parametrów, a zintegrowany układ komponentów daje czystszy i bardziej kompaktowy wygląd.
Cechy
Główny parametr techniczny
| Pozycja | Specyfikacja |
| Zastosowane typy baterii | Silindryczne ogniwa litowo-jonowe: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 itp. |
| Rozmiar kompatybilnego modułu | X: 0?? 500 mm, Y: 0?? 400 mm, Z: 50?? 140 mm |
| System sterowania | Kontroler ruchu |
| Działanie i monitorowanie | Łatwe obsługiwanie dzięki śledzeniu punktów spawania; wykrywanie, rejestrowanie i alarmowanie o rozpraszaniu, fałszywych spawaniach i pominiętych spawaniach |
| Opcje prądu spawania | 5000A / 8000A / 10000A |
| Rodzaj zasilania spawania | Maszyna do spawania prądu stałego lub maszyna do spawania tranzystorów (nieobowiązkowa) |
| Sposoby spawania | Włókna, o masie przekraczającej 1 mm, o masie przekraczającej 1 mm |
| Metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrzem |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()