| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-S200A |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~7645/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
5000A DC Πνευματική μονόπλευρη αυτόματη μηχανή συγκόλλησης σημείων για μπαταρίες
Περιγραφή του προϊόντος
Το ACEY-S200A έχει σχεδιαστεί για εργοστασιακή συγκόλληση και συναρμολόγηση μπαταριών, υποστηρίζοντας πολυσύμμετρες και πολυσειρές διαμορφώσεις χρησιμοποιώντας κυλινδρικές κυψέλες 14500, 18650, 21700, 26650 και 32700.Είναι κατάλληλο για εφαρμογές όπως μπαταρίες ηλεκτρικών εργαλείωνΗ μηχανή βελτιώνει σημαντικά την απόδοση και τη συνέπεια της συγκόλλησης σε σύγκριση με την χειροκίνητη συγκόλληση σε σημείο.Η φιλική προς το χρήστη σχεδίαση του απλοποιεί τη λειτουργία και τη ρύθμιση των παραμέτρων, ενώ η ολοκληρωμένη διάταξη των εξαρτημάτων έχει ως αποτέλεσμα καθαρότερη και πιο συμπαγή εμφάνιση.
Χαρακτηριστικά
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Εφαρμόσιμοι τύποι μπαταριών | Κύλινδροι κυψέλες ιόντων λιθίου: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 κλπ. |
| Διάσταση συμβατής μονάδας | Χ: 500 mm, Y: 400 mm, Z: 140 mm |
| Σύστημα ελέγχου | Ελεγκτής κίνησης |
| Λειτουργία και παρακολούθηση | Εύκολη λειτουργία με την παρακολούθηση σημείων συγκόλλησης· ανίχνευση, καταγραφή και συναγερμός για ψεκασμούς, ψεύτικες συγκόλλησεις και αποτυχημένες συγκόλλησεις |
| Διαλογές ρεύματος συγκόλλησης | 5000A / 8000A / 10000A |
| Τύπος τροφοδοσίας ηλεκτρικής ενέργειας συγκόλλησης | Μηχανή συγκόλλησης συνεχούς ρεύματος ή μηχανή συγκόλλησης τρανζίστορ (προαιρετική) |
| Τρόποι συγκόλλησης | Συσκευές και συσκευές για την επεξεργασία ή την επεξεργασία χημικών προϊόντων |
| Μέθοδος ψύξης | Εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()