| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-S200A |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2160~7645/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
5000A gelijkstroom pneumatische eenzijdige automatische pleklassen voor batterijpakket
Productbeschrijving
ACEY-S200A is ontworpen voor fabrieksbatterijpakket-spotlassen en -assemblage en ondersteunt multi-parallelle en multi-serieconfiguraties met behulp van 14500, 18650, 21700, 26650 en 32700 cilindrische cellen.Het is geschikt voor toepassingen zoals batterijen voor elektrisch gereedschapIn vergelijking met het handmatig spotlassen verbetert de machine de lasdoeltreffendheid en consistentie aanzienlijk.Het gebruiksvriendelijke ontwerp vereenvoudigt de bediening en aanpassing van de parameters, terwijl de geïntegreerde component lay-out resulteert in een schoner en compacter uiterlijk.
Kenmerken
Hoofdtechnische parameter
| Artikel 1 | Specificatie |
| Toepasselijke batterijtypen | Cylinderachtige lithium-ioncellen: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 enz. |
| Compatibele modulegrootte | X: 0·500 mm, Y: 0·400 mm, Z: 50·140 mm |
| Controlesysteem | Bewegingscontroller |
| Operatie en toezicht | Gemakkelijk te bedienen met het volgen van de laspunten; detectie, registratie en alarm voor spatten, valse lassen en gemiste lassen |
| Opties voor lasstroom | 5000A / 8000A / 10000A |
| Typ van de elektriciteitsvoorziening voor het lassen | DC-sweismachine of transistor-sweismachine (facultatief) |
| Verweldingsmodus | Eenpunts-, dubbelpunts- en driepuntslassen; verstelbare afstand voor twee- en driepuntslagen |
| Koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
Productdisplay
![]()
![]()