| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT520-256H-1832 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 3980~19960/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 20A 256 Kanallı Yenilenebilir Lityum Pil Şarj Serbestleme Makinesi 18650-32140
Ürün Tanımı
ACEY-BCT520-256H-1832 lityum pil şarj boşaltma makinesi, boşaltılan enerjiyi elektrik şebekesine geri gönderen, güç tüketimini ve işletme maliyetlerini azaltan bir enerji geri bildirim fonksiyonuna sahiptir.Ekipman çift tepsi tasarımı benimsiyor, çapları 18 ile 32 mm arasında ve uzunlukları 65 ile 140 mm arasında olan silindirsel hücrelerin verimli test edilmesini destekler.
Sistem Bileşenleri
Sistem Özellikleri
Sistem Çalışma Akışı
Sistem, komut gönderen ve test verilerini toplayan bir bilgisayar tarafından kontrol edilirken, klavye aracılığıyla manuel çalışma, parametrelerin ve ekipman durumunun izlenmesini sağlar.Sabit akım panosu, CPU tarafından kontrol edilir, hem sabit akım hem de sabit voltaj fonksiyonlarını sağlar.
Şarj sırasında, iki yönlü güç kaynağı AC'yi 14 V DC'ye dönüştürür ve sabit akım kartı pil şarj sürecini düzenler ve izler.sabit akım kartı öncelikle pil voltajını 15 V'ye yükseltir, sonra iki yönlü güç kaynağı DC'yi AC'ye dönüştürür ve doğrudan fabrikanın AC dağıtım ağına besler.Enerji kaybını azaltmak ve işletme verimliliğini artırmak.
Ana Teknik Parametreler
| Ekipman kanallarının sayısı | Bütün makine 256chs |
| Dış boyut | Uzunluk 1684* genişlik 1091* yükseklik 1640 |
| Kutunun rengi | Standart gri / siyah (özelleştirilebilir) |
| Sıkıştırma tipi | Yassı baş klemesi |
| Sıkıştırma yayı | 37 mm |
| Destek pil özellikleri | Çap aralığı: 18-32MM, uzunluk aralığı: 65-140MM |
| Kanal kontrol modu | Her kanal bağımsız olarak başlatılabilir, durdurulabilir, askıya alınabilir, devam edilebilir ve korunabilir. |
| Her kanal bağımsız sabit voltaj ve akım vardır. | |
| Her kanalın şarj akımının ve boşaltma akımının doğruluğu yazılımla otomatik olarak kalibre edilebilir | |
| Çalışma güç kaynağı | Üç fazlı beş tel AC380V土% 10, 50Hz |
| Güç faktörü | ≥ 0.99 |
| AC akım bozulma oranı | % ≤2 |
| Tüm makinenin verimliliği | Şarj %80, boşaltma %70 |
| Enerji tüketimi çalışmaları | ≤ 31KW |
| Ekipman arızası oranı | % 1 |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık -10~40°C. Nitelik Nemliği 80% |
| Sıcaklık dağılma modu | Doğal rüzgar, yukarı doğru egzoz |
| Voltaj ölçüm aralığı | DC 0~5V |
| Pil gerilim aralığı | DC 0~4.5V şarj; DC 4.5~2V boşaltma |
| Sabit voltaj aralığı | DC 2~4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± 0.05% +% 0.05 dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Voltaj sabitliği | ≤ ± 1mV |
| Akım aralığı | Şarj DC 200mA¥20A; Çıkış DC 200mA¥20A |
| Mevcut doğruluk | ± ((% 0,05% okuma +% 0,05% dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Mevcut istikrar | ≤ ± 1mA |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar kontrolü, tarama fonksiyonu ile tüm dolabı kontrol edebilirsiniz |
| İletişim modu | 485s port iletişim (port oranı 57600) / TCP |
| Süreç ayarları | 32 basamak ve 256 döngü ayarlanabilir |
| Şarj modu | Sabit akım; sabit basınç; sabit akım ve basınç |
| Ücretleme sınır koşulları | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbestleme modu | Sürekli akış, sürekli güç, sürekli direnç |
| Serbest bırakma sınır koşulları | Voltaj, zaman ve kapasite |
| Koruma fonksiyonu | Aşırı voltaj, az voltaj, aşırı akım, az akım, aşırı kapasite koruması, güç kesme koruması, veri kesim noktası kurtarma |
| Zaman Çerçevesi | 0~3000 min / adım dakikada |
| Zaman doğruluğu | ≤±0.1% |
| Örnekleme denetim döngüsü | 1s-60s isteğe bağlı |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, açık devre voltajı, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Voltaj, akım, zaman, kapasite vb kaydedebilir, otomatik olarak sabit akım şarj oranı, kapasite kaybı, boşaltma verimliliği, ortalama voltaj, ortalama voltaj,Veriler eğrisi ve döngü diyagramı sağlar; metin, excel, word veya mdb biçimindeki veri dosyasını çıkarabilir |
| Yazılımın Temel Fonksiyonu | 1. Yazılım, manuel duraklama devamı, yazılım kapatma devamı, güç kesintisi, ekipman iletişiminde bağlantı kesilmesi, anormal duraklama devamı gibi çeşitli bağlantıları destekler; |
| 2. Barkod taramasını, bir boyutlu kod taramasını, QR kodunu, kanal atlama taramasını, yükleme taramasını ve diğer tarama yöntemlerini destekler; | |
| 3Yerel test ayrıntılı veri depolama, herhangi bir zamanda mevcut test verilerini ve her kanalın tarihsel verilerini görüntüleyebilir, verileri ve eğriyi iki şekilde eşleştirir,ve tek veya parti biçiminde Excel rapor destek, ve test sonu otomatik veri ihracatını gerektiğine göre ayarlayabilirsiniz. | |
| 4Kapasite sıralamasını destekle ve pil sıralamasını sınıflandır. | |
| 5Testten sonra nitelikli yargıyı destekleyin ve belirtilen döngü kapasitesi, voltaj, zaman ve diğer bilgilere göre geçiş sonuçlarını yargılayın. | |
| 6. Çeşitli adım koruma ve küresel voltaj, akım, sıcaklık anormal koruma ve anormal alarm, destek pil paketi aşırı şarj, aşırı boşaltma koruma testi destekler; | |
| 7Destek kanal paralel (makineye göre); | |
| 8Destek birimi dönüşümü; | |
| 9. Veritabanı sunucu arka plan depolama veya MES doklama destekler; | |
| 10Yazılım çevrimdışı koruma; |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()