| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-AC300 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 9480~9878/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Automatyczna maszyna do cięcia folii aluminiowej z akumulatorem 18650
Opis produktu
Maszyna do cięcia ciśnieniowego ACEY-AC300 jest głównie stosowana do cięcia jednoczęściowego pozytywnych i negatywnych płytek baterii litowych.i można je oddzielić. Maszyna ta ma funkcję automatycznego rozwijania. Automatyczne rozwijanie i automatyczne zatrzymanie są sterowane przez ramę napięcia. Prędkość jest regulowana podczas rozwijania,a oś zasilająca jest pneumatycznaSzybkość załadunku i rozładunku.
Cechy
*Długość cięcia, ilość i prędkość mogą być ustawione dowolnie i mogą być cięte oddzielnie;
* Rozwijanie automatycznie reguluje napięcie;
*Częstotliwość cięcia ciągłego, stała długość i śledzenie kursora dwa tryby są opcjonalne, dostosowane do cięcia wielosegmentowego, można ustawić kompensację przed i po nacięciu;
* Szerokość wynosi 10~300 mm, a długość ustawiona jest dowolnie w zakresie 1~9999 mm.
* Maszyna przyjmuje sterowanie interfejsem człowiek-maszyna PLC, łatwe w obsłudze i obsłudze.
*Wyjątkowy wygląd, blacha przyjmuje trójwymiarowy projekt geometryczny, który jest prosty i piękny;
* Łatwo obsługiwane, bezpieczne i niezawodne, niewielkie;
Specyfikacja
| Rozwijanie | Węgiel powietrza do rozwijania jest ustawiony, a napięcie rozwijania wykorzystuje automatyczne rozwijanie i stałe napięcie. |
| Prędkość cięcia o stałej długości | 5~250 mm/s |
| Pościg za prędkością cięcia kolorów | 5~150 mm/s |
| Średnica rozwijania (max.) | 250 mm |
| Stanowisko burr | ≤ 25um |
| Zasilanie | 220V/50Hz |
| Władza | 1.2KW |
| Powietrze sprężone | 00,8 MPa |
| Zakres stosowania | szerokość 300 mm, długość 1~9999 mm cięcia |
| Dokładność cięcia | ustawiona długość wykorzystuje serwo system i czujnik oznakowania koloru do śledzenia ustawionej długości, wysoka dokładność, a dokładność cięcia w zakresie regulowanym wynosi ± 0,3 mm |
| Całkowita wielkość sprzętu | L710mm*W710mm*H1000mm (długość płyty przewodnikowej wynosi 800 mm, a całkowita długość 1500 mm) |
| Waga | około 240 kg |
Szczegóły produktu
![]()