| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-AC300 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 9480~9878/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Αυτοματοποιημένη μηχανή κοπής φύλλου αλουμινίου 18650
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή κοπής ACEY-AC300 χρησιμοποιείται κυρίως για την κοπή ενός τεμαχίου θετικών και αρνητικών πλακών μπαταριών λιθίου.και μπορεί να κοπεί ξεχωριστάΑυτό το μηχάνημα έχει λειτουργία αυτόματης αποσύνδεσης. Η αυτόματη αποσύνδεση και η αυτόματη διακοπή ελέγχονται από το πλαίσιο έντασης.και ο άξονας τροφοδοσίας είναι πνευματικόςΟ άξονας επεκτείνεται για εύκολη φόρτωση και εκφόρτωση.
Χαρακτηριστικά
*Το μήκος κοπής, η ποσότητα και η ταχύτητα μπορούν να ρυθμίζονται αυθαίρετα και μπορούν να κοπούν ξεχωριστά.
* Η αποσύνδεση ρυθμίζει αυτόματα την τάση.
*Η συνεχής κοπή, το σταθερό μήκος και η παρακολούθηση του δρομέα δύο λειτουργίες είναι προαιρετικές, προσαρμόζονται στην κοπή πολλών τμημάτων, η αντιστάθμιση πριν και μετά την τομή μπορεί να ρυθμιστεί.
*Το πλάτος είναι 10~300mm, και το μήκος ρυθμίζεται αυθαίρετα εντός 1~9999mm.
* Το μηχάνημα υιοθετεί PLC έλεγχο διεπαφής ανθρώπου-μηχανής, εύκολο στη χρήση και τη λειτουργία.
* Εξαιρετική εμφάνιση, το φύλλο μεταλλικού υιοθετεί τρισδιάστατο γεωμετρικό σχέδιο, το οποίο είναι απλό και όμορφο.
*Εύκολο στη λειτουργία, ασφαλές και αξιόπιστο, μικρού μεγέθους
Προδιαγραφές
| Απαλλαγή | Ο άξονας αέρα αποσύνδεσης είναι σταθερός και η ένταση αποσύνδεσης χρησιμοποιεί αυτόματη αποσύνδεση και σταθερή ένταση. |
| Ταχύτητα κοπής σταθερού μήκους | 5~250mm/s |
| Κυνηγώντας την ταχύτητα κοπής χρώματος | 5~150mm/s |
| Διάμετρος αποσύνδεσης (μέγιστο) | 250 χιλιοστά |
| Κατάσταση Burr | ≤ 25um |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Δύναμη | 1.2KW |
| Συμπυκνωμένος αέρας | 0.5Mpa~0.8Mpa |
| Πεδίο εφαρμογής | πλάτος 300 mm, μήκος 1~9999 mm |
| Ακριβότητα κοπής | το σταθερό μήκος χρησιμοποιεί το σύστημα servo και τον αισθητήρα χρώματος σήματος για την παρακολούθηση του σταθερού μήκους, υψηλή ακρίβεια και η ακρίβεια κοπής εντός ρυθμιζόμενης περιοχής είναι ± 0,3mm |
| Το συνολικό μέγεθος του εξοπλισμού | L710mm*W710mm*H1000mm (το μήκος της πλάκας καθοδήγησης είναι 800 και το συνολικό μήκος 1500mm) |
| Βάρος | περίπου 240kg |
Λεπτομέρειες για το προϊόν
![]()