| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-AC300 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 9480~9878/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
ماشین برش خودکار فولادی باتری 18650 ماشین برش فولادی آلومینیوم
توضیحات محصول
ماشین برش ACEY-AC300 به طور عمده برای برش تک قطعه از صفحات مثبت و منفی باتری های لیتیوم استفاده می شود. طول برش، مقدار و سرعت می تواند به صورت خودسرانه تنظیم شود،و می تواند به صورت جداگانه برش داده شود. این ماشین دارای یک تابع باز کردن خودکار است. باز کردن خودکار و توقف خودکار توسط قاب تنش کنترل می شود. سرعت در هنگام باز کردن تنظیم می شود.و محور تغذیه پنوماتیک استگودال برای بارگیری و تخلیه آسان گسترش یافته است.
ویژگی ها
* طول برش، مقدار و سرعت می تواند به صورت خودسرانه تنظیم شود و می تواند به صورت جداگانه برش داده شود؛
*باز کردن به طور خودکار تنش را تنظیم می کند.
* برش مستمر، طول ثابت و ردیابی کرسر دو حالت اختیاری هستند، برای برش چند بخش سازگار است، جبران قبل و بعد از برش می تواند تنظیم شود؛
* عرض 10 ~ 300mm است و طول به صورت خودسرانه در حدود 1 ~ 9999 mm تنظیم می شود.
* دستگاه کنترل رابط انسان-ماشین PLC را اتخاذ می کند، استفاده و کار آسان است.
* ظاهر ظریف، ورق فلزی طراحی هندسی سه بعدی را اتخاذ می کند، که ساده و زیبا است؛
* کار آسان، امن و قابل اعتماد، اندازه کوچک
مشخصات
| باز کردن | شفت هوا باز کردن ثابت است و تنش باز کردن از باز کردن خودکار و تنش ثابت استفاده می کند. |
| سرعت برش در طول ثابت | 5~250mm/s |
| دنبال کردن سرعت برش رنگ | 5~150mm/s |
| قطر باز کردن (حداکثر) | 250 میلی متر |
| وضعیت برر | ≤25um |
| منبع برق | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت | 1.2KW |
| هوا فشرده | 0.5Mpa ~ 0.8Mpa |
| حوزه کاربرد | عرض 300mm، طول 1~9999 mm برش |
| دقت برش | طول ثابت از سیستم سرو و سنسور علامت رنگ برای ردیابی طول ثابت استفاده می کند، دقت بالا و دقت برش در محدوده تنظیم پذیر ± 0.3mm است |
| اندازه کل تجهیزات | L710mm*W710mm*H1000mm (طول صفحه راهنما 800 و طول کل 1500mm است) |
| وزن | حدود 240 کیلوگرم |
جزئیات محصول
![]()