| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-8000T |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~3340/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
8000A Τρανζίστορα Ηλεκτρικό επιτραπέζιο χειροκίνητο ζυστήρα σημείων μπαταρίας λιθίου
Περιγραφή του προϊόντος
Ο συγκολλητής ACEY-8000T αποτελείται από πλαίσιο, τραπέζι συγκόλλησης, κεφαλή συγκόλλησης και παροχή ισχύος συγκόλλησης.Είναι χτισμένο σε μια βιομηχανική μονάδα διαλογιστικού ελέγχου που παρακολουθεί την διαδικασία συγκόλλησης σε πραγματικό χρόνο και ανιχνεύει αυτόματα ελαττώματα όπως ψεκασμοί, ψευδείς συγκόλλησεις, αδύναμες συγκόλλησεις και αποτυχημένες συγκόλλησεις, με ειδοποιήσεις συναγερμού.που καθιστούν την μηχανή κατάλληλη για εφαρμογές συγκόλλησης μικρών παρτίδων.
Χαρακτηριστικά
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Εφαρμόσιμος τύπος μπαταρίας | Κύλινδροι κυψελών ιόντων λιθίου |
| Τρόπος ελέγχου συγκόλλησης | Έλεγχος πεδίου ποδιού |
| Λειτουργίες παρακολούθησης και συναγερμού | Παρακολούθηση σημείων συγκόλλησης· ανίχνευση και καταγραφή των ψεκασμών, ψευδών συγκόλλησεων, αποτυχημένων συγκόλλησεων, με συναγερμούς συναγερμού |
| Επιλογές κεφαλής συγκόλλησης | Πνευματική κεφαλή συγκόλλησης / Ηλεκτρική κεφαλή συγκόλλησης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία συγκόλλησης | Μηχανή συγκόλλησης τρανζίστορ, μέγιστο ρεύμα 8000A |
| Μέθοδος ψύξης | Εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -30°C έως 50°C |
| Σχετική υγρασία | ≤ 90% |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 0.4·0.6 MPa (μόνο πνευματικού τύπου) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V ή 380V, 50Hz / 60Hz |
| Δυνατότητα φόρτωσης δαπέδου | ≤ 200 kg/m2 |
| Τύπος γείωσης | Άμεση γείωση |
| Απαιτήσεις για το χώρο | Καθαρό περιβάλλον, χωρίς σοβαρή ρύπανση και ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Όροι εγκατάστασης | Επίπεδο επίπεδο, χωρίς δονήσεις ή συγκρούσεις |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 80 dB |
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | Περίπου 900 × 650 × 1139 mm (υπόλογα με την πραγματική μηχανή) |
| Βάρος μηχανής | Περίπου 52 κιλά. |
| Εμφάνιση Χρώμα | Λευκό υπολογιστή (προσαρμόζεται κατόπιν αιτήματος) |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | ≤ 1,5 kW |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()