| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-8000T |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2160~3340/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
8000A Tranzystorowy Elektryczny Składnik Płyty Litowej
Opis produktu
Spawarka ACEY-8000T składa się z ramy, stołu spawalniczego, głowicy spawalniczej i zasilania spawalniczego.Jest zbudowany na platformie inteligentnego sterowania modułowego klasy przemysłowej, która monitoruje proces spawania w czasie rzeczywistym i automatycznie wykrywa wady, takie jak rozpraszanie, fałszywe spawania, słabe spawania i niewykonane spawania, z powiadomieniami alarmowymi.sprawiające, że maszyna jest odpowiednia do zastosowań spawania w małych partiach.
Cechy
Główny parametr techniczny
| Zastosowany typ akumulatora | Płyty litowo-jonowe |
| Tryb sterowania spawaniem | Układ sterujący pedałem |
| Funkcje monitorowania i alarmu | Śledzenie punktów spawania; wykrywanie i rejestrowanie rozpraszania, fałszywych spań, pominiętych spań z alarmem |
| Opcje głowicy spawania | Głowa spawarkowa pneumatyczna / Głowa spawarkowa elektryczna |
| Zasilanie spawania | Maszyna do spawania tranzystorów, maksymalny prąd 8000A |
| Metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrzem |
| Temperatura otoczenia | -30 do 50°C |
| Względna wilgotność | ≤ 90% |
| Ciśnienie podawania powietrza | 0.4·0,6 MPa (tylko typ pneumatyczny) |
| Zasilanie | 220V lub 380V, 50Hz / 60Hz |
| Pojemność obciążenia podłogi | ≤ 200 kg/m2 |
| Rodzaj uziemienia | Bezpośrednie uziemienie |
| Wymagania dotyczące lokalizacji | Czyste środowisko, wolne od silnego zanieczyszczenia i silnych zakłóceń elektromagnetycznych |
| Warunki instalacji | Powierzchnia płaska, bez drgań i uderzeń |
| Poziom hałasu | ≤ 80 dB |
| Całkowite wymiary (L × W × H) | Ok. 900 × 650 × 1139 mm (w zależności od rzeczywistej maszyny) |
| Maszyna | Około 52 kg. |
| Wygląd kolor | Biały komputer (przystosowany na żądanie) |
| Całkowite zużycie energii | ≤ 1,5 kW |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()