| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-HDC-1 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1450~1511/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-HDC-1 küçük hidrolik ölçekli kesme makinesi, lityum batarya elektrot levhalarının hassas kesimi için tasarlanmıştır.Temiz kenarları ve tutarlı şekilleri sağlar, ürün kalitesini ve üretim verimliliğini artırmak.
Yapısı kompakt ve kullanımı kolay olan bu makine laboratuvar araştırmaları, örnek hazırlama ve küçük ölçekli lityum pil üretimi için idealdir.
| Bıçaklama boyutu | 120x100mm (müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir) |
| Bıçaklama doğruluğu | ±0,1 mm |
| Basınç | 8T |
| Derin kesme çarpması | 35 mm |
| Yapı malzemesi | Yüksek dayanıklılıklı krom çelik, çevre koruma kaplama ve püskürtmeden sonra yüzey asla paslanmaz |
| Boyutları | 223 mm × 170 mm × 325 mm |
| Ağırlık | 25KG |