| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-HDC-1 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1450~1511/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Η Μικρή Υδραυλική Μηχανή Κοπής Μήτρας ACEY-HDC-1 έχει σχεδιαστεί για την κοπή ακριβείας φύλλων ηλεκτροδίων μπαταρίας λιθίου. Με ένα σταθερό υδραυλικό σύστημα και υψηλή ακρίβεια κοπής, εξασφαλίζει καθαρές ακμές και συνεπή σχήματα, βελτιώνοντας την ποιότητα του προϊόντος και την αποδοτικότητα παραγωγής.
Συμπαγής σε δομή και εύκολη στη λειτουργία, αυτή η μηχανή είναι ιδανική για εργαστηριακή έρευνα, προετοιμασία δειγμάτων και παραγωγή μπαταριών λιθίου μικρής κλίμακας.
| Μέγεθος διάτρησης | 120x100mm (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Ακρίβεια διάτρησης | ±0.1 mm |
| Πίεση | 8T |
| Διαδρομή κοπής μήτρας | 35mm |
| Δομικό υλικό | Χάλυβας χρωμίου υψηλής αντοχής, η επιφάνεια δεν θα σκουριάσει ποτέ μετά από επιμετάλλωση και ψεκασμό προστασίας του περιβάλλοντος. |
| Διαστάσεις | 223mm × 170mm × 325mm |
| Βάρος | 25KG |