| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-VDO-2 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1000 /Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-VDO Serisi Vakum Kurutma Fırını, lityum batarya malzemeleri ve bileşenlerindeki nemin giderilmesi için özel olarak tasarlanmıştır, vakum koşulları altında yüksek kurutma verimliliği ve kararlı performans sağlar. Elektrot levhaları, batarya hücreleri ve düşük nem ortamları gerektiren diğer hassas malzemelerin üretim sürecinde yaygın olarak kullanılır.
Yüksek kaliteli bir vakum sistemi ve hassas sıcaklık kontrolü ile donatılmış bu ekipman, artık nemi etkili bir şekilde azaltır, ürün tutarlılığını iyileştirir ve batarya performansını ve ömrünü artırır.
| Sıcaklık ölçüm doğruluğu | 0.1°C |
| Tekdüzelik | 5°C (sıcaklık farkı, boşluğun merkezi ve kenarı arasındadır) |
| Sıcaklık Kontrolü | Sıcaklık çok seviyeli kontrol, sıcaklık gradyan kontrolü |
| İşlem Ayarları | Eğimli ısıtma, basınç tutma, hava soğutma, hepsi ayarlanabilir |
| Yapılandırma | İki adet hareketli istifleme rafı bulunur |
| Voltaj | tek fazlı standart AC 220V 50/60HZ |
| Güç | <1500W maks 10A |
| İç boşluk boyutu | 415 mm x 345 mm x 375 mm |
| Vakum | <133Pa |
| Boyutlar | 710mm X 565mm X 555mm |
| Ağırlık | 30kg |