| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-VDO-2 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1000 /Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Ο φούρνος στεγνώσεως υπό κενό της σειράς ACEY-VDO έχει σχεδιαστεί ειδικά για την απομάκρυνση υγρασίας στα υλικά και τα εξαρτήματα των μπαταριών λιθίου,διασφάλιση υψηλής απόδοσης ξήρανσης και σταθερής απόδοσης υπό κενόΧρησιμοποιείται ευρέως στη διαδικασία παραγωγής φύλλων ηλεκτροδίων, κυψελών μπαταρίας και άλλων ευαίσθητων υλικών που απαιτούν περιβάλλον χαμηλής υγρασίας.
Εξοπλισμένο με υψηλής ποιότητας σύστημα κενού και ακριβή έλεγχο θερμοκρασίας, ο εξοπλισμός αυτός μειώνει αποτελεσματικά την υπολειπόμενη υγρασία, βελτιώνει τη συνοχή του προϊόντος,και βελτιώνει την απόδοση της μπαταρίας και τη διάρκεια ζωής της.
| Ακριβότητα μέτρησης θερμοκρασίας | 0.1°C |
| Ομοιομορφία | 5°C (η διαφορά θερμοκρασίας είναι μεταξύ του κέντρου και της άκρης της κοιλότητας) |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Ελέγχος θερμοκρασίας πολλαπλών επιπέδων, έλεγχος κλίσης θερμοκρασίας |
| Ρυθμίσεις διαδικασίας | Θέρμανση κλίσης, διατήρηση πίεσης, ψύξη αέρα, όλα μπορούν να ρυθμιστούν |
| Δομή Διαμόρφωση | Υπάρχουν δύο κινητά ράφια στοίβασης. |
| Τετάρτη | μονόφαση πρότυπο AC 220V 50/60HZ |
| Δύναμη | <1500W μέγιστο 10A |
| Μέγεθος εσωτερικής κοιλότητας | 415 mm x 345 mm x 375 mm |
| Κενό | <133Pa |
| Μέγεθος | 710 χλμ. x 565 χλμ. x 555 χλμ. |
| Βάρος | 30 κιλά |