| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BS01 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 6298~7128/Set (negotiable) |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-BS01, silindirik pillere Yüksek Dağ Arpa Kağıdı (yalıtım kağıdı) uygulamak için tasarlanmış yüksek performanslı, otomatik bir çözümdür. Dokunmatik ekran, hareket kontrolörü, yüksek hassasiyetli step motorlar ve pnömatik silindirleri entegre eden gelişmiş bir kontrol sistemi kullanan bu makine, olağanüstü doğruluk, esneklik ve hız sunar.
| Model | ACEY-BS01 |
|---|---|
| Uyumlu Piller | 18650, 21700, 26650, 32700 (Opsiyonel) |
| Yapıştırma Verimliliği | ≥3.500 Adet/Saat (4.000 Adet/Saate Kadar) |
| Değişim Süresi | Yaklaşık 30 Dakika |
| Besleme Yöntemi | Hazne / Besleme Oluk |
| Kontrol Bileşenleri | Dokunmatik Ekran, Hareket Kontrolörü, Step Motor, Silindir |
| Yapı Kalitesi | Birinci sınıf malzemeler ve katmanlı estetik ile kompakt tasarım |
| Taşınabilirlik | Entegre evrensel döner tekerlekler |
| Ekipman Boyutu | U1154mm * G630mm * Y1354mm |
| Ekipman Ağırlığı | 206 kg |
| Görünüm Rengi | Bilgisayar Beyazı (Talep üzerine özelleştirilebilir) |
| Toplam Güç | ≤1,5 kW |