| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BS01 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 6298~7128/Set (negotiable) |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
ACEY-BS01 is een hoogwaardige, geautomatiseerde oplossing ontworpen voor het aanbrengen van Highland Barley Paper (isolatiepapier) op cilindrische batterijen. Met behulp van een geavanceerd besturingssysteem dat een touchscreen, motion controller, zeer nauwkeurige stappenmotoren en pneumatische cilinders integreert, levert deze machine uitzonderlijke nauwkeurigheid, flexibiliteit en snelheid.
| Model | ACEY-BS01 |
|---|---|
| Compatibele Batterijen | 18650, 21700, 26650, 32700 (Optioneel) |
| Plak Efficiëntie | ≥3.500 Stuks/U (Tot 4.000 Stuks/U) |
| Omsteltijd | Ongeveer 30 Minuten |
| Voedingsmethode | Hopper / Voedingsgoot |
| Besturingscomponenten | Touchscreen, Motion Controller, Stappenmotor, Cilinder |
| Bouwkwaliteit | Compact ontwerp met hoogwaardige materialen en gelaagd esthetisch uiterlijk |
| Draagbaarheid | Geïntegreerde universele zwenkwielen |
| Afmetingen Apparatuur | L1154mm * B630mm * H1354mm |
| Gewicht Apparatuur | 206 kg |
| Kleur Uiterlijk | Computer Wit (Aanpasbaar op aanvraag) |
| Totaal Vermogen | ≤1,5 kW |