| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-BS01 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 6298~7128/Set (negotiable) |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το ACEY-BS01 είναι μια υψηλής απόδοσης, αυτοματοποιημένη λύση σχεδιασμένη για την εφαρμογή χαρτιού κριθαριού (μονωτικό χαρτί) σε κυλινδρικές μπαταρίες. Χρησιμοποιώντας ένα εξελιγμένο σύστημα ελέγχου που ενσωματώνει οθόνη αφής, ελεγκτή κίνησης, βηματικούς κινητήρες υψηλής ακρίβειας και πνευματικούς κυλίνδρους, αυτό το μηχάνημα προσφέρει εξαιρετική ακρίβεια, ευελιξία και ταχύτητα.
| Μοντέλο | ACEY-BS01 |
|---|---|
| Συμβατές Μπαταρίες | 18650, 21700, 26650, 32700 (Προαιρετικό) |
| Απόδοση Επικόλλησης | ≥3.500 Τεμ./Ώρα (Έως 4.000 Τεμ./Ώρα) |
| Χρόνος Αλλαγής | Περίπου 30 Λεπτά |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Χοάνη / Αυλάκι Τροφοδοσίας |
| Στοιχεία Ελέγχου | Οθόνη Αφής, Ελεγκτής Κίνησης, Βηματικός Κινητήρας, Κύλινδρος |
| Ποιότητα Κατασκευής | Συμπαγής σχεδιασμός με υλικά υψηλής ποιότητας και πολυεπίπεδη αισθητική |
| Φορητότητα | Ενσωματωμένοι περιστρεφόμενοι τροχοί γενικής χρήσης |
| Μέγεθος Εξοπλισμού | Μ1154mm * Π630mm * Υ1354mm |
| Βάρος Εξοπλισμού | 206 kg |
| Χρώμα Εμφάνισης | Υπολογιστικό Λευκό (Προσαρμόσιμο κατόπιν αιτήματος) |
| Συνολική Ισχύς | ≤1,5 kW |