| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-D300A |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2160~10650/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
8000A DC Inverter Pnömatik Çift taraflı Otomatik Lityum İyon Pil Paketi Nokta kaynak makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-D300A batarya paketi nokta kaynak makinesi, çok paralel ve çok seri yapılandırmalara sahip silindirli lityum batarya paketleri için fabrika sınıfı çift taraflı nokta kaynak çözümüdür.14500 dahil olmak üzere çok çeşitli hücre modellerini destekler., 18650, 21700, 26650, 32700 ve 33140, farklı paket tasarımlarına karşı güçlü uyarlanabilirlik sunar.Elektrot konumundaki küçük sapmaların otomatik olarak telafi edilmesi, ve sürekli olarak üretim verilerini izler ve kaydeder. kaynak kalitesi gerçek zamanlı olarak analiz edilir, püskürtme, yanlış kaynaklar, zayıf kaynaklar ve kaçırılan kaynakların otomatik tespiti ile,istikrarlı ve tutarlı üretim kalitesini sağlamak için alarmları ve makineyi durdurmayı tetiklemek.
Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Uygulanabilir hücre türleri | Silindrik lityum hücreleri: 14500 / 18650 / 21700 / 26650 / 32700 / 33140 |
| Uyumlu Modül Boyutu | X: 0?? 500 mm / Y: 0?? 400 mm / Z: 50?? 140 mm |
| Saldırma Akım Seçenekleri | 8000A |
| Kaynak tipi | DC Inverter |
| Kaydırma Modları | Tek noktalı, çift noktalı ve üç noktalı kaynak; ayarlanabilir nokta aralıkları |
| Soğutma yöntemi | Zorla hava soğutması |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile 50°C arasında |
| Çalışma Nemliği | ≤ 90% RH |
| Havalandırma basıncı | 0.4 ∙0.6 MPa |
| Yerin yük kapasitesi | ≤ 200 kg/m2 |
| Yerleştirme Tipi | Doğrudan topraklama |
| Site Gereksinimleri | Temiz bir çevre, güçlü elektromanyetik müdahale yok |
| Kurulum Şartları | Düz yüzey, titreşim veya darbe yok |
| Gürültü seviyesi | ≤ 80 dB |
| Makine ağırlığı | Yaklaşık 360 kg. |
| Toplam Güç Tüketimi | ≤ 1,5 kW |
Ürün Görüntüsü
![]()