| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-D300A |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2160~10650/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
8000A DC Inverter پنوماتیک دو طرفه اتوماتیک باتری لیتیوم یون بسته باتری بسته جوش نقطه ای ماشین
توضیحات محصول
ACEY-D300A دستگاه جوش نقطه ای بسته باتری یک راه حل جوش نقطه ای دو طرفه کارخانه ای برای بسته های باتری لیتیوم استوانه ای با پیکربندی چند موازی و چند سری است.از طیف گسترده ای از مدل های سلول از جمله 14500 پشتیبانی می کند، 18650, 21700, 26650, 32700, و 33140, ارائه انعطاف پذیری قوی برای طرح های مختلف بسته. سیستم اجازه می دهد تا واردات مستقیم داده های اتوکد برای برنامه های جوش,به طور خودکار برای انحرافات کوچک موقعیت الکترود جبران می شود، و به طور مداوم داده های تولید را نظارت و ثبت می کند. کیفیت جوش در زمان واقعی تجزیه و تحلیل می شود، با تشخیص خودکار اسپرت، جوش های نادرست، جوش های ضعیف و جوش های از دست رفته،فعال کردن آژیرها و متوقف کردن ماشین برای اطمینان از کیفیت تولید پایدار و ثابت.
ویژگی ها
پارامتر فنی اصلی
| انواع سلول های قابل استفاده | سلول های لیتیوم سیلندر: 14500 / 18650 / 21700 / 26650 / 32700 / 33140 |
| اندازه ماژول سازگار | X: 0?? 500 میلی متر / Y: 0?? 400 میلی متر / Z: 50?? 140 میلی متر |
| گزینه های جریان جوش | 8000A |
| نوع جوش | اینورتر DC |
| روش های جوش | جوش تک نقطه ای، دو نقطه ای و سه نقطه ای؛ فاصله نقطه ای تنظیم پذیر |
| روش خنک کننده | خنک سازی هوایی اجباری |
| دمای کار | -30 تا 50 درجه سانتیگراد |
| رطوبت عملیاتی | ≤ 90% RH |
| فشار هوا | 0.4 ۰٫۶ MPa |
| ظرفیت بارگذاری کف | ≤ 200 kg/m2 |
| نوع زمین گیری | زمین گیری مستقیم |
| الزامات سایت | محیط پاک، هیچ تداخل الکترومغناطیسی قوی |
| شرایط نصب | سطح مسطح، بدون لرزش یا ضربه |
| سطح سر و صدا | ≤ 80 دبیل |
| وزن ماشین | حدود ۳۶۰ کیلو |
| کل مصرف برق | ≤ 1.5 کیلو وات |
نمایش محصول
![]()