| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-D300A |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~10650/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
8000A DC Inverter Pneumatic Double-sided Automatic Lithium Ion Battery Pack Spot Welding Machine Ηλεκτρονική μηχανή συγκόλλησης σημείων
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή συγκόλλησης σημείων μπαταριών ACEY-D300A είναι μια εργοστασιακή λύση διπλής όψης συγκόλλησης σημείων για κυλινδρικές μπαταρίες λιθίου με πολυσύμμετρες και πολυσειρές διαμορφώσεις.Υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα μοντέλων κυττάρων, συμπεριλαμβανομένων 14500Το σύστημα επιτρέπει την άμεση εισαγωγή δεδομένων AutoCAD για προγράμματα συγκόλλησης,αυτομάτως αντισταθμίζει τις μικρές αποκλίσεις της θέσης των ηλεκτροδίωνΗ ποιότητα της συγκόλλησης αναλύεται σε πραγματικό χρόνο, με αυτόματη ανίχνευση ψεκασμάτων, ψευδών συγκόλλησεων, αδύναμων συγκόλλησεων και αποτυχημένων συγκόλλησεων,ενεργοποίηση συναγερμών και διακοπή της μηχανής για τη διασφάλιση σταθερής και συνεπούς ποιότητας παραγωγής.
Χαρακτηριστικά
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Εφαρμόσιμοι τύποι κυττάρων | Κυλινδρικές κυψέλες λιθίου: 14500 / 18650 / 21700 / 26650 / 32700 / 33140 |
| Διάσταση συμβατής μονάδας | X: 0 ∆ 500 mm / Y: 0 ∆ 400 mm / Z: 50 ∆ 140 mm |
| Διαλογές ρεύματος συγκόλλησης | 8000A |
| Τύπος συγκόλλησης | Μετατροπέας συνεχούς ρεύματος |
| Τρόποι συγκόλλησης | Συσκευές και συσκευές για την επεξεργασία ή την επεξεργασία χημικών προϊόντων |
| Μέθοδος ψύξης | Εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | ≤ 90% RH |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 00,6 MPa |
| Δυνατότητα φόρτωσης δαπέδου | ≤ 200 kg/m2 |
| Τύπος γείωσης | Άμεση γείωση |
| Απαιτήσεις για το χώρο | Καθαρό περιβάλλον, χωρίς ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Όροι εγκατάστασης | επίπεδη επιφάνεια, χωρίς δονήσεις ή συγκρούσεις |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 80 dB |
| Βάρος μηχανής | Περίπου 360 κιλά. |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | ≤ 1,5 kW |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()