| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BCT530-128P |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 6600~14980/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
5V 30A 128 کانال دستگاه درجه بندی سلول لیتیوم یون پرزماتیک
توضیحات محصول
دستگاه درجه بندی سلول لیتیوم ACEY-BCT530-128P برای مراحل تشکیل و آزمایش ظرفیت تولید باتری لیتیوم پرزماتیک توسعه یافته است.سیستم پارامترهای حیاتی مانند ولتاژ سلول را اندازه گیری می کند.، ظرفیت و رفتار شارژ-افزایش، به تولید کنندگان کمک می کند تا عملکرد پایدار و کیفیت ثابت را قبل از مونتاژ ماژول و بسته تضمین کنند.
این تجهیزات با طیف گسترده ای از سلول های لیتیوم یون پرزماتیک سازگار است که طول سلول ها را از 80 تا 300 میلی متر، ضخامت 15 تا 75 میلی متر و ارتفاع 80 تا 230 میلی متر پشتیبانی می کند.طراحی قاب قابل تنظیم همچنین فضای فاصله مرکز تب از 50 تا 250 میلی متر، اجازه می دهد تا انعطاف پذیر به مشخصات سلول های مختلف.
یک سیستم بازخورد انرژی یکپارچه انرژی تخلیه را به شبکه برق بازمی گرداند، به طور موثر مصرف برق و هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد در حالی که تولید گرما را به حداقل می رساند.این باعث می شود کابینت مناسب برای دراز مدت، محیط های آزمایش تولید با جریان بالا
تجهیزات به طور گسترده ای در کارخانه های سلول باتری و خطوط مونتاژ بسته برای درجه بندی ظرفیت و کنترل کیفیت باتری های لیتیوم پرزماتیک مورد استفاده در سیستم های ذخیره انرژی استفاده می شود.وسایل نقلیه الکتریکی، و کاربردهای انرژی صنعتی.
جریان کار تجهیزات
تجهیزات تحت کنترل متمرکز مبتنی بر کامپیوتر کار می کنند، مسئول برنامه ریزی فرآیند، انتقال فرمان و جمع آوری داده ها هستند.یک رابط صفحه کلید محلی برای کار دستی ارائه شده است، اجازه می دهد تا پیکربندی مستقیم پارامتر و نمایش در زمان واقعی وضعیت عملیاتی.
صفحه کنترل جریان ثابت / ولتاژ ثابت (CC / CV) تحت هماهنگی CPU کار می کند و تنظیم دقیق جریان و ولتاژ را برای هر کانال ارائه می دهد.ماژول قدرت دو طرفه AC/DC، قدرت AC شبکه را به 14 V DC تبدیل می کند.، که سپس توسط هیئت مدیره CC / CV تنظیم می شود تا کنترل شارژ دقیق و نظارت بر پارامترها حاصل شود.
در طول تخليه، سيستم در حالت عقب کار مي کند. صفحه CC/CV اول خروجي باتري را به 15 V DC افزایش مي دهد،پس از آن ماژول قدرت دو طرفه انرژی DC را به قدرت AC تبدیل می کند و مستقیماً آن را به سیستم توزیع AC کارخانه تزریق می کند.این معماری توان بازسازی انرژی با کارایی بالا را فراهم می کند، به طور موثر از دست دادن قدرت را کاهش می دهد و استفاده کلی از انرژی سیستم را بهبود می بخشد.
پارامتر فنی اصلی
| ساختار تجهیزات | |
| تعداد کانال های دستگاه | 128 کانال از کل دستگاه |
| ابعاد بیرونی | طول 1880* عرض 1170* ارتفاع 1843mm |
| رنگ شاسی | رنگ خاکستری استاندارد / خاکستری سیاه (قابل سفارشی سازی) |
| فرم دستگاه | کلیمپ سُند باتری برق (کلیپ های تمساح اختیاری) |
| فاصله ی کلیمپ | 84 میلی متر |
| مشخصات باتری پشتیبانی شده | طول باتری: 80 ≈ 300 میلی متر پهنای باتری: 1575 میلی متر ارتفاع باتری: 80 ‰ 230 mm فاصله مرکزی تگ: 50×250 میلی متر |
| حالت کنترل کانال | هر باتری دارای یک منبع مستقل جریان ثابت و ولتاژ است، که پایدار و بدون شوک است. قادر به شروع، توقف، توقف، ادامه و حفاظت |
| هر کانال دارای یک ولتاژ ثابت مستقل، مدار کنترل ثابت در حال حاضر سخت افزار | |
| هر کانال شارژ فعلی، دقت تخلیه فعلی می تواند به طور خودکار توسط نرم افزار کالیبراسیون | |
| منبع برق کار | سیستم سه فاز 5 سیم AC380V ± 10٪، 50 هرتز |
| فاکتور قدرت | 0.99 @ 220VAC، بار کامل، شبکه THDu ≤ 2٪ |
| هارمونیک فعلی | < 5٪ @ 220VAC، بار کامل، شبکه THDu ≤ 2٪ |
| شاخص کارایی بخش برق | شارژ ≥ 80٪، تخلیه ≥ 70٪ |
| مصرف قدرت کار | ≤ 22.6KW |
| نرخ شکست تجهیزات | < ۱٪ |
| حالت انتشار گرما | ورودی هوای طبیعی، خروجی بالا |
| عملکرد حفاظت از قطعات قدرت | حفاظت از ولتاژ بیش از حد شبکه |
| حفاظت از فرکانس بیش از حد شبکه برق | |
| پارامترهای کانال | |
| محدوده اندازه گیری ولتاژ | DC 0 ~ 5V |
| محدوده ولتاژ باتری | شارژ DC 0 ~ 4.5V؛ تخلیه DC 4.5 ~ 2V |
| محدوده ولتاژ ثابت | DC 2 ~ 4.5V |
| دقت ولتاژ | ± ((0.5 ‰ +05 ‰ درجه کامل) |
| وضوح کنترل ولتاژ | 0.1mV |
| وضوح نمونه گیری ولتاژ | 0.1mV |
| محدوده فعلی | شارژ DC 60mA ~ 30A؛ تخلیه DC 60mA ~ 30A |
| دقت فعلی | ± ((0.5 ‰ +05 ‰ درجه کامل) |
| رزولوشن کنترلی فعلی | 1mA |
| رزولوشن نمونه گیری فعلی | 0.1mA |
| زمان افزایش جریان (90٪ بار) | ≤ 50MS |
| زمان راه اندازی کانال (90٪ بار) | ≤ 50MS |
| عملکرد نرم افزار | |
| حالت کنترل | کار بر روی تجهیزات کنترل شده توسط کامپیوتر، کنترل کامل کابینت، با سیستم اسکن |
| حالت ارتباط | 485 ارتباطات پورت سریالی (تعداد باند 57600) / ارتباطات TCP |
| تنظیمات فرآیند | تا 32 مرحله و 256 چرخه می تواند تنظیم شود |
| حالت شارژ | جریان ثابت، ولتاژ ثابت، جریان ثابت و ولتاژ ثابت |
| شرایط توقف شارژ | ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت |
| حالت تخلیه | جریان ثابت، قدرت ثابت، مقاومت ثابت |
| شرایط پایان تخلیه | ولتاژ، زمان، ظرفیت |
| عملکرد حفاظت | 1. محافظت از ولتاژ بالا شارژ، محافظت از ولتاژ پایین شارژ |
| 2. محافظت از ولتاژ بیش از حد تخلیه، محافظت از ولتاژ پایین تخلیه | |
| 3محافظت از ولتاژ شارژ و تخلیه | |
| 4حفاظت از نوسانات ولتاژ | |
| 5حفاظت از نوسانات جریان | |
| 6محافظت از اتصال عقب باتری، حالت محافظت از سخت افزار | |
| 7محافظت از مدار کوتاه لوله برق | |
| 8محافظت از زنگ خطر ظرفیت کانال (حمايت از زمان قطع) | |
| 9محافظت از قطع ولتاژ نمونه گیری | |
| 10محافظت از ولتاژ | |
| 11حفاظت از محدودیت های ظرفیت | |
| 12. کشف فشار قبل از شروع فرآیند باز و متوقف کردن باز کردن کانال با فشار بیش از حد | |
| 13محافظت از خاموش کردن برق، بازیابی نقطه قطع داده | |
| محدوده زمانی | 0~3000 دقیقه/گام کاری، واحد زمان min است |
| دقت زمان | ≤ ± 1 ‰ |
| چرخه بازرسی نمونه برداری | 1S-60S اختیاری |
| دسته بندی باتری | مرتب سازی بر اساس (قدرت، زمان، ولتاژ مدار باز، بستر تخلیه و غیره) |
| پردازش اطلاعات | می تواند ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت و داده های دیگر را ثبت کند، به طور خودکار نسبت شارژ جریان ثابت، از دست دادن ظرفیت، بهره وری تخلیه، ولتاژ متوسط را محاسبه کند،ولتاژ متوسط و سایر داده ها، نمودار داده ها و نمودار چرخه را ارائه می دهند؛ |
| فایل فرمت پایگاه داده MDB | |
نمایش محصول
![]()
![]()