| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-SF-1-500ML |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 680~709/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Laboratuvar Silindrik Pilli Çamur Filtre Pres Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-SF-1-500ML filtrasyon cihazı, laboratuvar kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır ve çamur örneklerinden 124 mikron veya daha büyük sert parçacıkları etkili bir şekilde çıkarır.Estetik açıdan hoş bir tasarıma sahip, sistem esnek ve kullanıcı dostu bir işletim sağlar.
Özellikleri
1Yüksek filtrasyon doğruluğu, 124 mikrone kadar, pozitif ve negatif filtrelemek için iki tür parçacık filtresi ile donatılmıştır.
2Tüm SUS304 paslanmaz çelik tasarımı, iyi korozyon direnci, temizlenmesi kolay
3Daha büyük filtre alanına sahip filtre ekranı basınç kaybını çok düşük hale getirir ve ekipman dayanıklıdır.
4Küçük boyut ve kullanımı kolay.
5Güzel görünüm, kolay bakım, kalıplama ve diğer avantajlar.
Spesifikasyon
| Filtre boyutları |
145 mm × 150 mm × 200 mm |
| Hava jeneratörünün genel boyutları | 140 mm × 70 mm × 150 mm |
| Ağırlık | 4kg |
| Güç adaptörü |
AC 220V±10% 50HZ |
| Mutlak vakum | 65KPa |
| Hava pompası akışı | 3L/Min |
| Filtreli | 80, 100, 150 mesh filtre |
| İsteğe bağlı filtre | 1000 gözün altında |
| Kapasite | 500 ml |
Ürün Ayrıntıları
![]()