| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT520-256H |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 3980~19600/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
32140 33140 için 5V 20A 256 Kanal Rejeneratif Akü Şarj Deşarj Test Cihazları
Ürün Açıklaması
ACEY-BCT520-256H akü şarj deşarj test ekipmanı, yüksek kapasiteli silindirik lityum iyon aküler için tasarlanmış olup, verimli ve güvenilir şarj-deşarj testi ve kapasite sınıflandırması sunar. Gelişmiş enerji geri besleme teknolojisiyle, boşaltılan enerji elektrik şebekesine geri döndürülerek kullanıcıların güç tüketimini ve genel işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltmasına yardımcı olur.
Ekipman, 32140 ve 33140 silindirik hücrelerin toplu testi ve sınıflandırılması için idealdir; modül ve akü paketi montajından önce hücre tutarlılığını ve kalite kontrolünü geliştirir.
Sistem Özellikleri
Sistem Bileşimi
Ana Teknik Parametre
| Ekipman kanalı sayısı | Makinenin tamamı var 256 kanal |
| Dış boyut | Uzunluk 1684* genişlik 1091* yükseklik 1640 mm |
| Kasa rengi | Standart gri / siyah (özelleştirilebilir) |
| Kelepçe tipi | Düz başlı kelepçe (timsah kelepçesi ile isteğe bağlı) |
| Kelepçe yayı | 35MM |
| Destek pil özellikleri | Uyumlu akü modelleri: 18650, 33140 vb. (Sevkiyata yalnızca tek tip akü tepsisi dahildir; farklı akü tepsileri seçilebilir). |
| Kanal kontrol modu | Her kanal bağımsız olarak başlatılabilir, durdurulabilir, askıya alınabilir, devam ettirilebilir ve korunabilir. |
| Her kanalın bağımsız sabit voltajı ve akımı vardır. Donanım kontrol devresi | |
| Her kanalın şarj akımı ve deşarj akımının doğruluğu yazılım tarafından otomatik olarak kalibre edilebilir | |
| Çalışma güç kaynağı | Üç fazlı beş telli AC380V土%10, 50 Hz |
| Güç faktörü | ≥0,99 |
| AC akım bozulma oranı | ≤%2 |
| tüm makinenin verimliliği | Şarj≥ %80, deşarj≥ %70 |
| Güç tüketimi çalışması | ≤ 31KW |
| Ekipman arıza oranı | <%1 |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık -10~40°C. Bağıl nem %80 |
| Isı dağılımı modu | Doğal rüzgar içeri, yukarı egzoz |
| Gerilim ölçüm aralığı | DC 0~5V |
| Akü voltajı aralığı | Şarj DC 0~4,5V; deşarj DC 4,5~2V |
| Sabit voltaj aralığı | DC 2~4,5V |
| Gerilim doğruluğu | ±(0,05% okuma + %0,05 dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Gerilim kararlılığı | ≤(±1mV) |
| Geçerli aralık | DC 200mA'yı şarj edin~20A; Deşarj DC 200mA~20A |
| Akım doğruluğu | ±(%0,05 okuma + %0,05 dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Mevcut kararlılık | ≤(±1mA) |
| Kontrol modu | Bilgisayar kontrolü, tarama fonksiyonuyla tüm dolabı kontrol edebilir |
| İletişim modu | 485s bağlantı noktası iletişimi (bağlantı noktası hızı 57600)/ TCP |
| İşlem ayarları | 32 adıma ve 256 döngüye kadar ayarlanabilir |
| Şarj modu | Sabit akım; sabit basınç; sabit akım ve basınç |
| Şarj kesme koşulları | Gerilim, akım, zaman, kapasite |
| Deşarj modu | Kalıcı akış, sabit güç, sabit direnç |
| Boşaltma kesme koşulları | Gerilim, zaman ve kapasite |
| Koruma fonksiyonu | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, düşük akım, aşırı kapasite koruması, kapanma koruması, veri kesme noktası kurtarma |
| Zaman aralığı | 0~3000 dak / dakika cinsinden adım |
| Zaman doğruluğu | ≤±0,1% |
| Numune alma inceleme döngüsü | 1'ler-60'lar isteğe bağlı |
| Pil sıralama | Kapasiteye, zamana, açık devre voltajına, deşarj platformuna vb. göre bölün. |
| Veri işleme | Gerilimi, akımı, zamanı, kapasiteyi vb. kaydedebilir, sabit akım şarj oranını, kapasite kaybını, deşarj verimliliğini, ortalama gerilimi, ortalama gerilimi otomatik olarak hesaplayabilir, veri eğrisi ve döngü diyagramı sağlayabilir; metin, excel, word veya mdb formatındaki veri dosyasının çıktısını alabilir |
| Yazılımın temel işlevi | 1. Yazılım, manuel duraklatmanın devamı, yazılım kapatmanın devamı, elektrik kesintisi, ekipman iletişiminde kesinti, anormal durmanın devamı gibi çeşitli bağlantıları destekler; |
| 2. Barkod taramayı, tek boyutlu kodu taramayı, QR kodunu, kanal atlama taramasını, taramayı yüklemeyi ve diğer tarama yöntemlerini destekleyin; | |
| 3. Yerel test ayrıntılı veri depolama, her kanalın mevcut test verilerini ve geçmiş verilerini herhangi bir zamanda görüntüleyebilir, iki yöne karşılık gelen veri ve eğriye sahip olabilir ve tekli veya toplu formda excel raporunu destekleyebilir ve test sonu otomatik veri aktarımını ihtiyaca göre ayarlayabilir. | |
| 4. Kapasite sıralamasını destekleyin ve pil sıralamasını derecelendirin; | |
| 5. Testten sonra nitelikli kararı destekleyin ve belirtilen çevrim kapasitesi, voltaj, zaman ve diğer bilgilere göre geçme/geçme sonuçlarını değerlendirin; | |
| 6. Çeşitli adım korumasını ve küresel voltajı, akımı, anormal sıcaklık korumasını ve anormal alarmı destekleyin, pil paketinin aşırı şarjını, aşırı deşarj koruma testini destekleyin; | |
| 7. Destek kanalı paralel (ekipmana göre); | |
| 8. Destek birimi dönüşümü; | |
| 9. Veritabanı sunucusu arka plan depolamasını veya MES yerleştirmeyi destekleyin; | |
| 10. Yazılım çevrimdışı koruması; |
Ürün Teşhiri
![]()