| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BCT520-256H |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 3980~19600/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
5V 20A 256 kanalen regeneratieve batterij oplaadontlading testapparatuur voor 32140 33140
Productbeschrijving
ACEY-BCT520-256H is ontworpen voor cilindrische lithium-ionbatterijen met een hoog vermogen en biedt een efficiënte en betrouwbare lading-/ontladingstest en capaciteitsindeling..Met behulp van geavanceerde energiefeedbacktechnologie wordt ontladen energie teruggestuurd naar het elektriciteitsnet, waardoor de gebruikers het energieverbruik en de algemene bedrijfskosten aanzienlijk kunnen verminderen.
De apparatuur is ideaal voor massa-tests en classificatie van 32140 en 33140 cilindrische cellen, waardoor de consistentie van de cellen en de kwaliteitscontrole worden verbeterd voordat de module en het batterijpakket worden samengesteld.
System Features
Systeemcompositie
Hoofdtechnische parameter
| Aantal apparatuurkanalen | De hele machine heeft 256 ch |
| Externe afmeting | Lengte 1684* breedte 1091* hoogte 1640mm |
| Kleur van de koffer | Standaard grijs / zwart (aanpasbaar) |
| Tipe klem | Vlakke kopklem (optioneel met krokodilklem) |
| Clampspring | 35 mm |
| Specificaties van de ondersteunende batterij | Compatibele batterijmodellen: 18650, 33140 enz. (Slechts één type batterijbak is bij de zending inbegrepen; verschillende batterijbakken kunnen worden geselecteerd). |
| Kanalbesturingsmodus | Elk kanaal kan onafhankelijk worden gestart, gestopt, opgeschort, voortgezet en beschermd. |
| Elk kanaal heeft een onafhankelijke constante spanning en stroom. | |
| De nauwkeurigheid van de laadstroom en de ontladingstroom van elk kanaal kan automatisch worden gekalibreerd door software | |
| Werkende stroomtoevoer | Driefasige vijfdraad AC380V土10%, 50 Hz |
| Vermogensfactor | ≥ 0.99 |
| AC-stroomvervorming | ≤ 2% |
| de efficiëntie van de gehele machine | Laad ≥ 80%, ontlading ≥ 70% |
| Werkzaamheden op het gebied van energieverbruik | ≤ 31 kW |
| Verslechteringspercentage van apparatuur | < 1% |
| Werkomgeving | Temperatuur -10 tot 40°C. Relatieve luchtvochtigheid 80% |
| Warmteafvoermodus | Natuurlijke wind in, opwaarts uitlaatgas |
| Voltage meetbereik | DC 0~5V |
| Batterijspanningsbereik | DC-lading 0~4,5V; DC-ontlading 4,5~2V |
| Constant spanningsbereik | DC 2~4,5 V |
| Spanningsnauwkeurigheid | ± 0.05% + 0,05% vol), resolutieverhouding 1mV |
| Spanningsstabiliteit | ≤ ± 1 mV |
| Stroombereik | DC-lading 200 mA¥20A; ontlading DC 200mA¥20A |
| Huidige nauwkeurigheid | ± ((0,05% van de waarde + 0,05% vol), resolutieverhouding 1mV |
| Huidige stabiliteit | ≤ ± 1 mA |
| Besturingsmodus | Computerbesturing, kan de hele kast besturen met scanning functie |
| Communicatiemodus | 485s havencommunicatie (portrate 57600) / TCP |
| Procesinstellingen | Tot 32 treden en 256 cycli kunnen worden ingesteld |
| Laadmodus | Constante stroom; constante druk; constante stroom en druk |
| Vergoedingsbeperkende voorwaarden | Spanning, stroom, tijd, capaciteit |
| Ontladingsmodus | Permanente stroom, constant vermogen, constante weerstand |
| Afvoerbeperkingen | Spanning, tijd en capaciteit |
| Beschermingsfunctie | Overspanning, onderspanning, overstroom, onderstroom, overcapaciteitsbescherming, afsluitingsbescherming, data breakpoint recovery |
| Tijdsbestek | 0~3000 min/stap in min |
| Tijdnauwkeurigheid | ≤ ± 0.1% |
| Proefproefinspectiecyclus | 1s-60s optioneel |
| Sorteren van batterijen | Verdeel naar capaciteit, tijd, open-circuitspanning, ontladingsplatform, enz. |
| Gegevensverwerking | Kan spanning, stroom, tijd, capaciteit enz. registreren, automatisch berekenen constante stroom oplaadverhouding, capaciteitsverlies, ontlading efficiëntie, gemiddelde spanning, mediane spanning,gegevenscurve en cyclusdiagram; kan tekst, excel, word of mdb formaat gegevensbestand uitvoeren |
| Basisfunctie van software | 1. De software ondersteunt verschillende verbindingen, zoals handmatige pauze voortzetting, software afsluiting voortzetting, stroomonderbreking, ontkoppeling in apparatuurcommunicatie, abnormale stop voortzetting; |
| 2. Ondersteunt barcode scannen, scannen van een-dimensionale code, QR code, channel jump scannen, laden scannen en andere scanning methoden; | |
| 3. Lokale test gedetailleerde gegevensopslag, kan de huidige testgegevens en historische gegevens van elk kanaal te allen tijde bekijken, hebben gegevens en curve overeenkomstige twee manieren,en ondersteunen excel rapport in eenmalige of batch vorm, en kan de automatische data-export van het eind van de test instellen naargelang de noodzaak. | |
| 4Ondersteuning van capaciteitssortering en rangschikking van de batterijsortering; | |
| 5. Ondersteunt het gekwalificeerde oordeel na de test en beoordeelt de slaagresultaten volgens de gespecificeerde cycluscapaciteit, spanning, tijd en andere informatie; | |
| 6. Ondersteunen verschillende stappen bescherming en globale spanning, stroom, temperatuur abnormale bescherming, en abnormale alarm, ondersteuning batterijpakket overladen, overladen bescherming test; | |
| 7. Ondersteuningskanaal parallel (volgens apparatuur); | |
| 8. omschakeling van ondersteunende eenheden; | |
| 9. Ondersteunt achtergrondopslag van database-servers of MES-docking; | |
| 10. Offline-beveiliging van software; |
Productdisplay
![]()