| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-PS3S |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 3630~13335/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Αυτόματος Μηχανή Διαλογής Πρισματικών Μπαταριών 3 Καναλιών
Περιγραφή Προϊόντος
Το αυτόματο μηχάνημα διαλογής πρισματικών κυψελών ACEY-PS3S είναι ένα αυτοματοποιημένο σύστημα σχεδιασμένο για σάρωση barcode πρισματικών κυψελών, ηλεκτρικές δοκιμές και διαλογή. Ο εξοπλισμός ενσωματώνει ένα σύστημα δοκιμών εσωτερικής αντίστασης και τάσης υψηλής ακρίβειας, επιτρέποντας την αυτόματη μέτρηση και ταξινόμηση των κυψελών.
Με βάση τα όρια εσωτερικής αντίστασης και τάσης που έχουν ρυθμιστεί στο λογισμικό, το σύστημα κατευθύνει με ακρίβεια κάθε κυψέλη στο καθορισμένο επίπεδο διαλογής της, υποστηρίζοντας έως και τρεις βαθμίδες διαλογής. Το μηχάνημα μπορεί να δοκιμάσει και να ομαδοποιήσει περίπου 600 κυψέλες ανά ώρα. Με καθαρό και στιβαρό μηχανικό σχεδιασμό, σταθερή απόδοση και απλή λειτουργία, προσφέρει μια οικονομικά αποδοτική λύση για εφαρμογές διαλογής πρισματικών κυψελών.
Χαρακτηριστικά Εξοπλισμού
Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο βιομηχανικό υπολογιστή, επιτρέποντας την πλήρη ιχνηλασιμότητα όλων των παραμέτρων της μπαταρίας για αποτελεσματική διαχείριση δεδομένων και απλή λειτουργία, συμπεριλαμβανομένης της τάσης της μπαταρίας, της εσωτερικής αντίστασης και των αρχείων ομαδοποίησης κυψελών
Συμβατό με διάφορα μοντέλα μπαταριών, με γρήγορη και εύκολη εναλλαγή μεταξύ διαφορετικών τύπων κυψελών
Ενσωματωμένος εσωτερικός ανιχνευτής αντίστασης HOPETECH HK3560 υψηλής ακρίβειας, παρέχοντας υψηλή ακρίβεια μέτρησης και γρήγορη ταχύτητα δοκιμής
Παράμετρος Εξοπλισμού
| Αποδοτικότητα Εξοπλισμού | 10-12 PPM |
| Ποσοστό Χρησιμοποίησης Εξοπλισμού | ≥95% |
| Κανάλια Διαλογής | 3 (2 καλά προϊόντα, 1 ελαττωματικό προϊόν) |
| Εφαρμόσιμες Διαστάσεις Μπαταρίας | Μήκος: 90-250 mm, Πλάτος: 20-80 mm, Ύψος: 80-300 mm |
| Ακρίβεια Μέτρησης Εσωτερικής Αντίστασης | ±0.5% rdg, Ανάλυση Οθόνης: 0.01 mΩ |
| Ακρίβεια Μέτρησης Τάσης | ±0.05% rdg, Ανάλυση Οθόνης: 0.1 mV |
| Σφάλμα Επαναληψιμότητας Μέτρησης Εσωτερικής Αντίστασης | < 1 mΩ (Μέθοδος Μέτρησης Εσωτερικής Αντίστασης AC) |
| Σφάλμα Επαναληψιμότητας Μέτρησης Τάσης | < 1 mV |
| Σύστημα Ελέγχου | Βιομηχανικός Υπολογιστής Βασισμένος σε PC (Ενσωματωμένο Σύστημα) |
| Κατανάλωση Εισόδου Ισχύος | 1 kW |
| Τροφοδοτικό Εισόδου | AC 220V/50Hz |
| Πηγή Πεπιεσμένου Αέρα | ≥0.6 MPa |
| Οθόνη Εμφάνισης | Μεγάλη Οθόνη 21,5 ιντσών |
| Διαστάσεις Εξοπλισμού (Μ×Π×Υ) | 2150×810×1700 mm |
| Βάρος ολόκληρου του μηχανήματος | 350kg |
Εμφάνιση Προϊόντος
![]()
![]()
![]()