| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-SP1500 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 7500~8300Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
1500 mm 500 kg prismatische accu stapel extruder met PLC touch control
Productbeschrijving
ACEY-SP1500 is voor prismatische batterijcellen stapel extruder is geschikt voor prismatische lithiumbatterijen worden gestapeld en geëxtrudeerd in vorm en bundeling machine.Het neemt servomotor+schroefmodule+planetaire reducer voor stapelen en extruderen, gecontroleerd door een drukregelaar, de extrusiestapelstoot bereikt meer dan 500 kg, gemakkelijk te bedienen, het kan de stapel- en extruderslag en stapeldruk in de tijd regelen,met de drievoudige beschermingsfunctie van softwarebeperking, hardware beperking, en druk beperking, die niet over-extruderen van de batterijen en heeft een hoge controleerbaarheid in de precisie van extruderen.
Productkenmerken
1.7 inch touchscreen met PLC voor besturing, gemakkelijk te bedienen.
2.Aangepast aan verschillende batterijgroottes, kan worden bewerkt en verschillende parameters worden ingesteld, eenvoudig en gemakkelijk om het type te veranderen.
3Ingebouwde hoge-precisie druk sensor, druk nauwkeurigheid controle binnen 0,1 kg.
4.Aanpassing van schroefmodule + servomotor + reducer voor besturing, met grote extrusiekracht en hoge positiegenauigheid.
Technische parameter
| Efficiëntie van de apparatuur | 50 groepen/uur (10PCS) batterijcellen) |
| Het percentage apparatuurtransplantaties | ≥98% |
| Extrusie slag | 1500 mm |
| Aanpasbaar groottebereik | - Ik weet het niet.50 tot 250 mm;W:20 tot 100 mm;H:100 tot 300 mm |
| Maximale stapeldruk | 500 kg |
| Fout van de drukregeling | 0. 1 kg |
| Controlesysteem | PLC+touchscreen |
| Inputvermogenverbruik | 1 kW |
| Inlaatvoeding | AC220V/50HZ |
| Compressluchtbron | Geen |
| Touchscreen | 7 inch touchscreen |
| Referentie op het uiterlijk van de apparatuurE grootte | L*W*H=2370*500*1400 mm |
| Gewicht | 400 kg |
Productdisplay
![]()
![]()