| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-USW-1 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 4800~5420/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
800W laboratoriumspotsweismachine
Productbeschrijving
Ultrasone metaal spot lassen machine wordt vaak gebruikt voor metaal lassen in het wikkelen en lamineren processen. Het heeft de kenmerken van kleine grootte, mooi uiterlijk, eenvoudige bediening,vaste structuur, stabiel en veilig gebruik.
Productkenmerken
*Touchscreen interface, intuïtieve en handige frequentie automatische tracking.
* Geen sporen van oxidatie, ultrasoon heeft een reinigingsfunctie, er zijn vlekken of oxiden op het metalen oppervlak en het kan perfect worden gelast zonder oppervlaktebehandeling.
*Alle werkstukken kunnen worden gelast zonder voorverwerking, zonder soldeer tin, soldeer olie additieven, economisch en handig.
* De laskop is gemaakt van slijtvast materiaal met een lange duurzaamheid.
* De interne weerstand van de soldeersluiting is klein. Na het lassen is de geleidbaarheid goed en de resistiviteit is zeer laag, bijna nul.
* De lastijd is zeer kort. In het algemeen kan de las onmiddellijk worden voltooid binnen 0,01-2 s.
Productparameter
| Werkspanning: | AC220V/50Hz |
| Werkluchtdruk: | 0.5 tot en met 0,7Mpa |
| Ultrasone frequentie: | 40 kHz (automatisch volgen) |
| Vermogen: | 800 W (instelbaar) |
| Lastijd: | 0~1S |
| Rijformulier: | pneumatische |
| pneumatische | ongeveer 60 kg. |
| Grootte van de controlekast: | L360 × W480 × H200 mm |
| Grootte generator: | L200 × W460 × H270 mm |
Productdisplay
![]()