| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BS01 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 6298~7128/Set (negotiable) |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-BS01, Highland Arpa Kağıdını (yalıtım kağıdı) silindirik pillere uygulamak için tasarlanmış yüksek performanslı otomatik bir sistemdir. Dokunmatik ekran arayüzünü, hareket kontrol cihazını, yüksek hassasiyetli adım motorlarını ve pnömatik silindirleri birleştiren gelişmiş bir kontrol mimarisine sahip olan bu makine, olağanüstü doğruluk, esneklik ve hızlı çalışma sunar.
| Modeli | ACEY-BS01 |
|---|---|
| Uyumlu Piller | 18650, 21700, 26650, 32700 (İsteğe bağlı) |
| Yapıştırma Verimliliği | ≥3.500 Adet/saat (4.000 Adet/saat'e kadar) |
| Geçiş Süresi | Yaklaşık. 30 Dakika |
| Besleme Yöntemi | Hazne / Besleme Oluğu |
| Kontrol Bileşenleri | Dokunmatik Ekran, Hareket Kontrol Cihazı, Step Motor, Silindir |
| Kalite Oluşturun | Birinci sınıf malzemeler ve katmanlı estetik ile kompakt tasarım |
| Taşınabilirlik | Entegre üniversal döner tekerlekler |
| Ekipman Boyutu | U1154mm * G630mm * Y1354mm |
| Ekipman Ağırlığı | 206 kg |
| Görünüm Renk | Bilgisayar Beyazı (İstek üzerine özelleştirilebilir) |
| Toplam Güç | ≤1,5 kW |