| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-AS5SP |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 3180~7890/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-AS5SP lityum pil sınıflandırma makinesi, 14650, 18650, 21700, 26650 ve 32700 gibi modeller de dahil olmak üzere silindirli hücreleri sınıflandırmak ve eşleştirmek için tasarlanmıştır.Kontrol mimarisi endüstriyel bir PC'yi entegre ediyor., hareket denetleyicisi, yüksek hassasiyetli servo motorlar ve mükemmel hassasiyet, güçlü uyarlanabilirlik ve hızlı çalışma hızları sunan çok hassas bir pil iç direnç testçisi.
Geleneksel PLC ve dokunmatik ekran sistemleri ile karşılaştırıldığında, bu tasarım üretim raporlarının oluşturulmasında, iletişimde ve diğer ekipmanlarla birlikte çalışabilmede önemli avantajlar sağlar.model değişimi, ve üretim parametre ayarlama.
| Otomatik sıralama makinesi boyutları | L 1010 mm × W 700 mm × H 1350 mm |
|---|---|
| Makine ağırlığı | 198 kg |
| Ekipmanın rengi | Bilgisayar beyaz (istek üzerine özelleştirilebilir) |
| Toplam güç tüketimi | ≤ 1,5 kW |