| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-S200B |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 2160~11352/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-S200B yeni nesil tek taraflı pil montaj teknolojisini temsil ediyor.Bu sistem geleneksel PLC kontrolörlerinin sınırlarını aşarak eşsiz bir hassasiyet ve operasyonel esneklik sunuyor.Hızlı model değişimlerinin ve detaylı üretim analizinin kritik olduğu yüksek hızlı üretim ortamları için özel olarak tasarlanmıştır.Yüksek hassasiyetli servo motorları sezgisel bir yazılım arayüzü ile entegre ederek, S200B çeşitli silindirli lityum pil paketleri için tutarlı kaynak kalitesini sağlar.
| Parametreler | Özellikler |
|---|---|
| Uygulanabilir Pil Tipleri | Silindrik Lityum iyon hücreleri (14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 vb.) |
| Uyumlu Modül Boyutları | X: 0-500mm / Y: 0-400mm / Z: 50-140mm |
| Kontrol Sistemi | Bilgisayar tabanlı hareket denetleyici |
| Akıllı İzleme | Gerçek zamanlı kaynak izleme, kıvılcım algılama, yanlış/kayıp kaynak alarmları ve veri kayıtları |
| Kaynak Gücü Seçenekleri | Seçenek 5000A, 8000A veya 10000A çıkışı |
| Kaydırıcı Teknolojisi | DC Inverter veya Transistor (gereksinimlere göre isteğe bağlı) |
| Kaydırma Modları | Tek Nokta, Çift Nokta ve Üç Nokta Modlarını Destekler |
| Ses yüksekliği ayarlama | Çifte ve üçlü kaynak noktaları arasındaki tamamen ayarlanabilir mesafe |
| Soğutma yöntemi | Zorla Havalandırma |
| Toplam Güç Tüketimi | ≤1,5 kW |
| Ekipman Boyutları | L900mm * W900mm * H1600mm (son tasarıma bağlı) |
| Ekipmanın ağırlığı | Yaklaşık 280 kg. |
| Standart Renk | Bilgisayar Beyaz (istek üzerine özelleştirilebilir) |