| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-S200B |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 2160~11352/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το ACEY-S200B αντιπροσωπεύει την επόμενη γενιά τεχνολογίας συναρμολόγησης μπαταριών με μία μόνο πλευρά.Αυτό το σύστημα ξεπερνά τους περιορισμούς των παραδοσιακών ελεγκτών PLC για να προσφέρει απαράμιλλη ακρίβεια και λειτουργική ευελιξία.Είναι ειδικά σχεδιασμένο για περιβάλλοντα υψηλής ταχύτητας παραγωγής όπου οι γρήγορες αλλαγές μοντέλων και η λεπτομερή ανάλυση της παραγωγής είναι κρίσιμες.Με την ενσωμάτωση υψηλής ακρίβειας σεροκινητήρων με μια διαισθητική διεπαφή λογισμικού, το S200B εξασφαλίζει σταθερή ποιότητα συγκόλλησης για διάφορες κυλινδρικές μπαταρίες λιθίου.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Εφαρμόσιμοι τύποι μπαταριών | Κύλινδρικές κυψέλες ιόντων λιθίου (14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 κλπ.) |
| Συμβατές διαστάσεις μονάδων | X: 0-500mm / Y: 0-400mm / Z: 50-140mm |
| Σύστημα ελέγχου | Ελεγκτής κίνησης με βάση το PC |
| Ευφυής παρακολούθηση | Παρακολούθηση συγκόλλησης σε πραγματικό χρόνο, ανίχνευση σπινθήρων, ψευδείς/αποτυχημένοι συναγερμοί συγκόλλησης και καταγραφή δεδομένων |
| Επιλογές ισχύος συγκόλλησης | Προαιρετική έξοδος 5000A, 8000A ή 10000A |
| Τεχνολογία συγκόλλησης | Μετατροπέας συνεχούς ρεύματος ή τρανζίστορ (προαιρετικός ανάλογα με τις απαιτήσεις) |
| Τρόποι συγκόλλησης | Υποστηρίζει τις λειτουργίες με ένα σημείο, δύο σημεία και τρία σημεία |
| Προσαρμογή ύψους | Πλήρως ρυθμιζόμενη απόσταση μεταξύ των διπλών και τριπλών σημείων συγκόλλησης |
| Μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική ψύξη με αέρα |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | ≤ 1,5 kW |
| Μέγεθος εξοπλισμού | L900mm * W900mm * H1600mm (υπόκειται στον τελικό σχεδιασμό) |
| Βάρος του εξοπλισμού | Περίπου 280 κιλά. |
| Κανονικό χρώμα | Υπολογιστής λευκό (προσαρμόζεται κατόπιν αιτήματος) |