| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-S200B |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 2160~11352/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-S200B vertegenwoordigt de volgende generatie van enkelzijdige batterijassemblagetechnologie. Met behulp van een geavanceerde PC-gebaseerde intelligente besturingsarchitectuur gaat dit systeem verder dan de beperkingen van traditionele PLC-controllers om ongeëvenaarde precisie en operationele flexibiliteit te bieden. Het is specifiek ontworpen voor snelle productieomgevingen waar snelle modelwissels en gedetailleerde productieanalyses cruciaal zijn. Door precisie servomotoren te integreren met een intuïtieve software-interface, garandeert de S200B een consistente las Kwaliteit voor diverse cilindrische lithiumbatterijpakketten.
| Parameter | Specificaties |
|---|---|
| Toepasbare Batterijtypen | Cilindrische Lithium-ion cellen (14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140, etc.) |
| Compatibele Moduleafmetingen | X: 0-500 mm / Y: 0-400 mm / Z: 50-140 mm |
| Besturingssysteem | PC-gebaseerde Bewegingscontroller |
| Intelligente Monitoring | Real-time las-tracking, vonkdetectie, alarmen voor valse/gemiste lassen en gegevensregistratie |
| Lasvermogen Opties | Optionele 5000A, 8000A of 10000A output |
| Lasapparaat Technologie | Inverter DC of Transistor (optioneel op basis van vereisten) |
| Lasmodi | Ondersteunt Enkelpunts-, Dubbelpunts- en Drievoudige-puntsmodi |
| Pitch Afstelling | Volledig instelbare afstand tussen dubbele en drievoudige laspunten |
| Koelmethode | Geforceerde Luchtkoeling |
| Totaal Stroomverbruik | ≤1,5 kW |
| Apparaatafmetingen | L900 mm * B900 mm * H1600 mm (onder voorbehoud van definitief ontwerp) |
| Apparaatgewicht | Ongeveer 280 kg |
| Standaard Kleur | Computer Wit (aanpasbaar op aanvraag) |