| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-PS8 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 3630~13335/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Yüksek Hassasiyetli 8 Kanallı Prizmatik Pil Ayırma Makinesi LiFePO4/NCM Lityum Piller İçin
Ürün Açıklaması
ACEY-PS8 lityum pil ayırma makinesi, profesyonel pil paketi üreticileri için olmazsa olmazdır. Özellikle prizmatik pil hücrelerini (LiFePO4 ve NCM gibi) voltaj (OCV) ve iç direnç (IR) bazında test etmek ve ayırmak için tasarlanmıştır.
Montajdan önce hücrelerin yüksek tutarlılığını sağlayarak, bu makine nihai pil paketlerinizin çevrim ömrünü ve güvenliğini önemli ölçüde iyileştirir. Yüksek hacimli üretim hatlarına sorunsuz entegrasyonu destekler.
Ana Özellikler
Uygulamalar
Ürün Parametreleri
| Ürün | Özellik |
| Uygulanabilir Pil Tipi | Prizmatik (kare) pil |
| Uyumlu Boyut Aralığı | Uzunluk: 100–300 mm; Genişlik: 20–85 mm; Yükseklik: 100–300 mm |
| Ayırma Kanalları | 7 derece + NG (Kötü Değil) |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Yükleme ve Algılama | Manuel yükleme + otomatik test (iç direnç test cihazı markası isteğe bağlı) |
| Otomasyon Seviyesi | Minimum manuel müdahale ile tam otomatik ayırma süreci |
| MES Arayüzü | Mevcut; veri yükleme ve SPC analiz raporu oluşturmayı destekler |
| Ayırma Hızı | Saatte 1000 adede kadar (manuel ayırmadan 3 kat daha verimli) |
| Ortam Sıcaklığı | -30°C ila 50°C |
| Nem | ≤ %90 |
| Hava Basıncı | 0.5–0.6 MPa |
| Güç Kaynağı | 220V, 50Hz/60Hz |
| Zemin Yük Gereksinimi | ≤ 200 kg/m² |
| Topraklama Tipi | Doğrudan topraklama |
| Alan Gereksinimleri | Kirlilik yok ve güçlü elektromanyetik parazit yok |
| Kurulum Ortamı | Düz yüzey, titreşim veya darbe yok |
| Gürültü Seviyesi | ≤ 80 dB |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | Yaklaşık 1955 × 1624 × 1596 mm |
| Makine Ağırlığı | Yaklaşık 477 kg |
| Ekipman Rengi | Bilgisayar beyazı (özelleştirilebilir) |
Ürün Gösterimi
![]()
![]()
![]()