| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-PS8 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 3630~13335/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Μεγάλη ακρίβεια 8 καναλιών Πρισματική μηχανή ταξινόμησης μπαταριών για μπαταρίες λιθίου LiFePO4/NCM
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή διαλογής μπαταριών λιθίου ACEY-PS8 είναι απαραίτητη για τους επαγγελματίες κατασκευαστές μπαταριών.Είναι ειδικά σχεδιασμένο για τη δοκιμή και την ταξινόμηση πρισματικών κυψελών μπαταρίας (όπως LiFePO4 και NCM) με βάση την τάση (OCV) και την εσωτερική αντίσταση (IR).
Διασφαλίζοντας υψηλή συνέπεια των κυψελών πριν από την συναρμολόγηση, αυτό το μηχάνημα βελτιώνει σημαντικά τη διάρκεια ζωής και την ασφάλεια των τελικών μπαταριών σας.Υποστηρίζει την απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε γραμμές παραγωγής μεγάλου όγκου.
Βασικά χαρακτηριστικά
Εφαρμογές
Παράμετροι προϊόντος
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Εφαρμόσιμος τύπος μπαταρίας | Πρισματική (εκτροπική) μπαταρία |
| Συμβατό εύρος μεγεθών | Διάμετρο: 100·300 mm, πλάτος: 20·85 mm, ύψος: 100·300 mm |
| Διαλογή καναλιών | 7 βαθμοί + NG (Όχι Καλό) |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Φορτίο και ανίχνευση | Εγχειρίδιο φόρτωσης + αυτόματη δοκιμή (προαιρετική μάρκα δοκιμής εσωτερικής αντίστασης) |
| Επίπεδο αυτοματισμού | Πλήρως αυτοματοποιημένη διαδικασία διαλογής με ελάχιστη χειροκίνητη παρέμβαση |
| Διασύνδεση MES | Διαθέσιμη: υποστηρίζει την φόρτωση δεδομένων και τη δημιουργία αναφορών ανάλυσης ΠΧΠ |
| Ταχύτητα διαλογής | Μέχρι 1000 τεμάχια/ώρα (πάνω από 3 φορές πιο αποδοτική από την χειροκίνητη διαλογή) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -30°C έως 50°C |
| Η υγρασία | ≤ 90% |
| Πίεση αέρα | 00,6 MPa |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V, 50Hz/60Hz |
| Απαιτούμενη επιφάνεια φορτίου | ≤ 200 kg/m2 |
| Τύπος γείωσης | Άμεση γείωση |
| Απαιτήσεις για το χώρο | Χωρίς ρύπανση και χωρίς ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Περιβάλλον εγκατάστασης | επίπεδη επιφάνεια, χωρίς δονήσεις ή συγκρούσεις |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 80 dB |
| Διάμετροι μηχανής (L × W × H) | Περίπου 1955 × 1624 × 1596 mm |
| Βάρος μηχανής | Περίπου 477 κιλά |
| Χρώμα εξοπλισμού | Λευκό υπολογιστή (προσαρμόζεται) |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()
![]()