| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-USW-1 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 4800~5420/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Ultrasonik Lityum Pil Nikel Alüminyum Nokta Kaydırıcı
Ürün Tanımı
ACEY-USW-1 batarya nokta kaynak makinesi, sarma ve laminatör işlemlerinde metal parçaları birleştirmek için yaygın olarak kullanılmaktadır.Basit bir işlem, ve tutarlı, istikrarlı ve güvenli performans sağlamak için dayanıklı bir yapı.
Ürün Özellikleri
*Dokunmatik ekran arayüzü, sezgisel ve uygun frekans otomatik izleme.
* Oksidasyon izleri yoktur, ultrasonik temizleme fonksiyonuna sahiptir, metal yüzeyinde lekeler veya oksitler vardır ve yüzey işleme gerek kalmadan mükemmel şekilde kaynaklanabilir.
*Tüm iş parçaları önceden işleme yapılmadan kaynaklanabilir, lehimleme tenekesi, lehimleme yağı katkı maddeleri yok, ekonomik ve kullanışlı.
* Kaynak başlığı, uzun ömürlü, aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.
*Lehimleme ekleminin iç direnci küçüktür. Kaynatma sonrası iletkenlik iyidir ve direnci sıfıra yakın olan son derece düşüktür.
* Saldırma süresi çok kısa. Genellikle, kaynak 0.01-2S saniyede anında tamamlanabilir.
Ürün Parametresi
| Çalışma voltajı: | AC220V/50Hz |
| Çalışma hava basıncı: | 0.5~0.7Mpa |
| Ultrasonik frekans: | 40KHz (otomatik izleme) |
| Güç: | 800W (düzenebilir) |
| Kaynak süresi: | 0~1S |
| Sürüş formu: | Pnömatik |
| Ağırlık | Yaklaşık 60Kg. |
| Kontrol kutusu boyutu: | L360×W480×H200mm |
| Jeneratör boyutu: | L200×W460×H270mm |
Ürün Görüntüsü
![]()