| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-LWM2000Z |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 14000~18800/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
2000W Prismatik Pil Lazer Kaynak Makinesi Lityum İyon Pil Paketi Monitörlü Fiber Lazer Kaynak
Ürün Tanımı
ACEY-LWM2000Z galvanometreli Gantry sürekli lazer kaynaklı kaynak, bizim bağımsız araştırma ve geliştirme tasarımı ile birleştirildi.İyi sertliğe sahip, istikrarlılık; yüksek tepki veren servo motorlarla yapılandırılmış, yüksek hassasiyetli, yüksek hızlı; esas olarak prizmatik, poşet lityum pil PACK montaj süreci için.
Ürün Özellikleri
1Yüksek güçlü fiber sürekli lazer, yeterli güç, hızlı hız, yüksek hassasiyet, istikrarlı kaynak kalitesi.
2.6 eksenli hareket kontrolü için maksimum destek, otomatik hat veya bağımsız işletim ile bağlanabilir.
3Yüksek güç galvanometre yapılandırması, XY portre hareket platformu ile, çeşitli karmaşık grafik yörüngelerini kaynaklamak için uygun olabilir.
4Uzman yazılım, kaynak süreci uzmanı, mükemmel veri tasarrufu ve arama fonksiyonu, güçlü çizim ve düzenleme grafik fonksiyonu ile.
5. CCD izleme sistemi ile, hata ayıklama için uygun, gerçek zamanlı olarak kaynak kalitesini izleyebilir.
6. Kızılötesi konumlandırma sistemi ile, hızlıca kaynak konumunu ve ürünün odak mesafesini belirleyebilir, başlamak için basit ve kullanışlı.
7Güçlü su soğutma dolaşım sistemi, lazer kaynak makinesinin her zaman sabit bir sıcaklık durumunu korumasını, kaynak kalitesini iyileştirmesini ve makinenin kullanım ömrünü uzatmasını sağlayabilir.
Ana Teknik Parametreler
| Lazer çıkış gücü | 2000W |
| Galvanometre Gücü | 2000W |
| CCD | 1.3 Megapixel, Anti-Flash |
| Havalandırma Blade | Tek katman |
| Soğutma makinesi | 2P |
| X-eksel Seyahat | 800 mm |
| Y ekseni Yolculuk | 600 mm |
| Z ekseni Seyahat | 400 mm |
| Tekrar konumlandırma doğruluğu | ±0,02 mm |
| Fiber kablosunun uzunluğu | 15 metre |
| Lazer Dalga Uzunluğu | 1070nm |
| Çıktı Yöntemi | QBH |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Motor | 400W servomotor |
| Çalışma Voltajı | AC220V 50/60Hz |
| Referans Boyutu | L*W*H=1450*1050*2050mm |
| Ağırlık | 350KG |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()
![]()