| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-5000D |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~2660/Set (negotiable) |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
5000A DC Inverter Ηλεκτρικό Gantry Εγχειρησιακή μηχανή συγκόλλησης σημείων για 18650 πακέτο μπαταριών
Περιγραφή του προϊόντος
Ο συγκολλητής σημείων μπαταριών ιόντων λιθίου ACEY-5000D είναι μια ευπροσάρμοστη πλατφόρμα που έχει σχεδιαστεί για την συναρμολόγηση κυλινδρικών μπαταριών.Άλλες συσκευές για την επεξεργασία χάλυβα ή χάλυβα από χάλυβαΤο μηχάνημα χρησιμοποιείται ευρέως για πακέτα μπαταριών που εφαρμόζονται σε ηλεκτρονικά ποδήλατα, σκούτερ και άλλα ελαφρά ηλεκτρικά οχήματα.Μπορεί να ανιχνεύσει αυτόματα τα ψεκάκια., ψευδείς συγκόλλησεις, αδύναμες συγκόλλησεις και αποτυχημένες συγκόλλησεις με λειτουργίες συναγερμού, συμβάλλοντας στη βελτίωση της ποιότητας συγκόλλησης και της συνολικής αποτελεσματικότητας της παραγωγής.Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για τη συγκόλληση μικρών παρτίδων μπαταριών και τις ευέλικτες ανάγκες παραγωγής.
Χαρακτηριστικά
Ελεγχόμενο από μικροεπιλογιστή πίνακα με διεπαφή οθόνης PLC, που παρέχει υψηλής ακρίβειας και σταθερές επιδόσεις συγκόλλησης.
Βελτιωμένος δομικός σχεδιασμός με συμπαγές αποτύπωμα, καθαρή εμφάνιση και υψηλή ισχύ εξόδου.
σχεδιασμός κυκλωμάτων βιομηχανικής ποιότητας για ασφαλή και αξιόπιστη λειτουργία·
Συμβατό με κυλινδρικές, πρισματικές και τσάντες μπαταρίες λιθίου.
Διοίκηση συγκόλλησης με πετάλι ποδιών για απλή και ευέλικτη λειτουργία.
Εξοπλισμένα με λειτουργίες παρακολούθησης και παρακολούθησης σημείων συγκόλλησης, συμπεριλαμβανομένης της ανίχνευσης ψεκασμού, ψευδούς συγκόλλησης και απουσίας συγκόλλησης με καταγραφή και συναγερμό.
Προαιρετικές πνευματικές ή ηλεκτρικές κεφαλές συγκόλλησης·
Ηλεκτρική τροφοδοσία συγκόλλησης συνεχούς ρεύματος με ρεύμα εξόδου 5000A·
Συστήματα εξαναγκαστικής ψύξης με αέρα.
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | ≤ 90% RH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V, 50Hz / 60Hz |
| Δυνατότητα φόρτωσης δαπέδου | ≤ 200 kg/m2 |
| Τύπος γείωσης | Άμεση γείωση |
| Απαιτήσεις για το χώρο | Καθαρό περιβάλλον, χωρίς ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Όροι εγκατάστασης | επίπεδη επιφάνεια, χωρίς δονήσεις ή συγκρούσεις |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 80 dB |
| Διάμετροι μηχανής (L × W × H) | Περίπου 900 × 650 × 1162 mm (υπόλογα με την πραγματική μηχανή) |
| Βάρος μηχανής | Περίπου 67 κιλά. |
| Χρώμα μηχανής | Λευκό υπολογιστή (προσαρμόζεται) |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()