| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-AS10SP-33140 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 3180~8310/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
10 kanalen Automatische lithiumbatterijcellen sorteermachine Voor 32135 32140 33140 38121 40135 46140
Productbeschrijving
ACEY-AS10SP-33140 is een 10-kanaals batterij sorteermachine ontwikkeld voor grote cilindrische cellen zoals 32, 33, 40 en 46 serie.Het maakt gebruik van een op de computer gebaseerd besturingssysteem in combinatie met precisie servomotoren en interne weerstandstestinstrumenten om een stabiele en nauwkeurige sortering te bereikenIn vergelijking met conventionele PLC-besturingssystemen maakt het gemakkelijker om parameters aan te passen, sneller over te schakelen op producten en gemakkelijker om de productiegegevens te beheren.het verbeteren van de efficiëntie en de consistentie van de productie van batterijpakketten.
Productkenmerken
Technische specificaties
| Artikel 1 | Specificatie |
| Toepasselijke celmodellen | 32135, 33140, 38121, 40135, 46140 enz. (In de standaardset is één sorteerwiel opgenomen; andere zijn optioneel). |
| Overgangstijd | Ongeveer 15 minuten. |
| Kwaliteit opbouwen | Compact ontwerp met behulp van hoogwaardig koudgewalst plaat en aluminiumlegering. |
| Mobiliteit | Uitgerust met universele rollen voor gemakkelijke verplaatsing. |
| Operatiemodi | Kan worden gebruikt als een zelfstandige eenheid (Sticker/Sorting) of geïntegreerd in een geautomatiseerde lijn. |
| Scannen (facultatief) | Ondersteunt QR-codes, streepjescodes en zijdelings scannen. |
| Totaal vermogen | ≤ 1,5 kW |
| Afmetingen | L 2331mm * W 1055mm * H 1300mm |
| Gewicht | 246 kg |
| Kleur van de apparatuur | Computer wit (op aanvraag aanpasbaar). |
Omgevings- en installatievereisten
Productdisplay
![]()
![]()
![]()